Sarna

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
sarna ,

Artykuły - Sarna (6)

 • Zwierzę, śmiertelne zagrożenie

  Zwierzę, śmiertelne zagrożenie

  Dwudziestokilogramowa sarna przy prędkości samochodu wynoszącej 100 km/h uderzy w pojazd z siłą przedmiotu o wadze blisko pół tony.
 • To nie sarna. To człowiek!

  To nie sarna. To człowiek!

  Śmiertelne potrącenie odkryte w warsztacie samochodowym. Z miejsca wypadku 29-letnia Izabela G. odjechała nie udzielając żadnej pomocy ofierze. Samochód odstawiła do warsztatu w Otwocku informując, że najprawdopodobniej potrąciła sarnę. Jeden z pracowników zakładu naprawczego, pod pojazdem odnalazł ludzkie szczątki.
 • Pochwała i Sarna odpadli

  Pochwała i Sarna odpadli

  Marcin Pochwała i Paweł Sarna (KKK Kraków) nie awansowali do finału zawodów olimpijskich w kajakarstwie górskim w konkurencji C-2. W półfinale Polacy zajęli ósme miejsce, kwalifikacje uzyskało sześć osad.
 • Pochwała i Sarna w półfinale

  Pochwała i Sarna w półfinale

  Marcin Pochwała i Paweł Sarna awansowali do półfinału zawodów olimpijskich w kajakarstwie górskim w konkurencji C-2. W eliminacjach Polacy z czasem 198,75 s zajęli siódme miejsce.
 • Awans Polaków do IO w C-2

  Awans Polaków do IO w C-2

  Marcin Pochwała i Paweł Sarna - startujący podczas zakończonych w Krakowie mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim w konkurencji C-2 - uzyskał przepustkę dla Polski na igrzyska olimpijskie w Pekinie w tej konkurencji.
 • Zupa "nic" - Sarna

  2 koperki, 1 serek topiony ementaler, marchewka, pietruszka, seler, przyprawy (pieprz, vegeta), rosołek drobiowy.

Filmy - Sarna (4)