Nowe Technologie - sarah

Artykuły - Sarah (5)

 • Haker konta Sarah Palin: sprawa trafia do sądu

  Haker konta Sarah Palin: sprawa trafia do sądu

  16 września 2008 osoba posługująca się pseudonimem Rubico uzyskała dostęp do jednego z prywatnych kont e-mailowych republikańskiej kandydatki na wiceprezydenta Sarah Palin. Oskarżonym w tej sprawie jest syn kongresmena z Tennessee.
 • Sposób na Stephena

  Mieszkanka Birmingham Sarah Jay wpadła na oryginalny pomysł jak zaciągnąć swego wybranka do ołtarza. Na założonej w Walentynki stronie internetowej Tell Him to Marry Me (powiedz mu, żeby się ze mną ożenił) Sarah tłumaczy, że jej oblubieniec Stephen...
 • Danni górą (ale nie całkiem)

  W walce o tytuł "najczęściej ściąganej z sieci kobiety" biorą aktualnie udział cztery panie: Sarah Jane, Danni Ashe, Cindi Margolis i Jenna Jameson. Każda z nich twierdzi, że to właśnie ona jest posiadaczką tego zaszczytnego tytułu. Jest to jednak na razie "sztuka dla sztuki".
 • Kobiety walczą o tytuł

  Kobiety walczą o tytuł

  Tytuł najczęściej oglądanej w Sieci kobiety (ang. most downloaded woman) znajduje się w posiadaniu modelki i businesswoman Danni Ashe. Plany pozbawienia jej tego tytułu ujawniła australijska modelka, piosenkarka i aktorka Sarah Jane.
 • Serwis koncepcyjny

  Serwis koncepcyjny

  Na "oryginalny" pomysł wpadła webmasterka angielskiego serwisu "Mother and baby" - Sarah Stone. Serwis oferuje nową usługę - polegająca na wysyłaniu do klientów... e-mailowych lub SMS-owych informacji, że mogą w danym momencie uprawiać powodujący ciążę seks.