Sarah Jessica Parker

Artykuły - Sarah Jessica Parker (108)

 • "Seks w wielkim mieście": Wraca Mr. Big!

  "Seks w wielkim mieście": Wraca Mr. Big!

  To dobra wiadomość dla fanów serialu "Seks w wielkim mieście". Wbrew wcześniejszym doniesieniom, Chris Noth jednak wystąpi w kontynuacji produkcji, "And Just Like That".
 • W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" pojawi się wątek pandemii

  W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" pojawi się wątek pandemii

  Sarah Jessica Parker w wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" zdradziła, że w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”, której nadano tytuł „And just like that”, oddane będą realia życia w Nowym Jorku w dobie pandemii. Aktora nie otrzymała jeszcze gotowego scenariusza, ale jest w kontakcie ze scenarzystkami pracującymi przy tej produkcji.
 • ​Sarah Jessica Parker dosadnie o Kim Cattrall

  ​Sarah Jessica Parker dosadnie o Kim Cattrall

  Fani serialu "Seks w wielkim mieście" żyją obecnie sensacyjną wiadomością o planowanym wskrzeszeniu tej kultowej produkcji. Tym, co rozczarowało wielu widzów, jest jednak nieobecność na pokładzie Kim Cattrall, czyli niezapomnianej Samanthy Jones. Odtwórczyni głównej roli postanowiła odnieść się do tych rewelacji oraz wciąż pojawiających się w mediach doniesień na temat ich napiętych stosunków. "Nie jest tak, że jej nie lubię" - zapewnia Sarah Jessica Parker.
 • Degustacja wina z Sarah Jessiką Parker na aukcji

  Degustacja wina z Sarah Jessiką Parker na aukcji

  To prawdziwa gratka dla miłośników "Seksu w wielkim mieście". Gwiazda tego serialu, czyli Sarah Jessica Parker, postanowiła wesprzeć aukcję zorganizowaną przez stowarzyszenie, które funduje stypendia najbardziej obiecującym studentom kierunków modowych. Biorąc udział w owej aukcji, można wylicytować m.in. wirtualną degustację wina z aktorką, która podczas spotkania poprowadzi "ożywioną dyskusję na temat nadchodzących trendów dotyczących nie tylko win, ale także mody".
 • ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  "Swipe swap" to nowy program dla osób szukających miłości, który wkrótce będzie emitowany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tworzenie tego show, które powstaje we współpracy z producentami "Love Island", zaangażowana jest Sarah Jessica Parker.
 • Sarah Jessica Parker: Modnisia

  Sarah Jessica Parker: Modnisia

  Większość osób zna ją jedynie za sprawą roli Carrie Bradshaw w odnoszącej sukcesy serii komediowej "Seks w wielkim mieście", dlatego z okazji 55. urodzin, które Sarah Jessica Parker świętuje 25 marca, przypominamy inne kreacje najlepiej ubranej hollywoodzkiej aktorki.
 • Sarah Jessica Parker: Zakupy wywołują u mnie niepokój

  Sarah Jessica Parker: Zakupy wywołują u mnie niepokój

  To ona wykreowała na ekranie słynną miłośniczkę mody i zakupów Carrie Bradshaw. Sarah Jessica Parker ze swoją bohaterką nie ma tymczasem zbyt wiele wspólnego. Wyznała niedawno, że zakupy nie tylko nie sprawiają jej przyjemności, ale wręcz budzą w niej... niepokój.
 • Sarah Jessica Parker w gorących scenach w serialu "Rozwód"

  Sarah Jessica Parker w gorących scenach w serialu "Rozwód"

  W drugim sezonie serialu HBO "Rozwód" gwiazda produkcji 52-letnia Sarah Jessica Parker wzięła udział w gorącej scenie erotycznej z bohaterem granym przez Stevena Pasquale'a
 • ​Sarah Jessica Parker zajmie się wydawaniem książek

  ​Sarah Jessica Parker zajmie się wydawaniem książek

  Jako Carrie Bradshaw, bohaterka "Seksu w wielkim mieście", pisała felietony do prasy. Teraz Sarah Jessica Parker wraca do słowa pisanego. Będzie szukać interesujących powieści dla wydawnictwa Hogarth.
 • Sarah Jessica Parker bierze "Rozwód"

  Sarah Jessica Parker bierze "Rozwód"

  "Rozwód" - nowy serial komediowy HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która postanawia rozstać się ze swoim mężem, zadebiutuje w ramówce stacji 10 października.

Filmy - Sarah Jessica Parker (2)

 • Zagraniczni aktorzy mówią po polsku!

  Jak im to wychodzi? Zobaczcie sami! (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • "Jak ona to robi?"

  Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście!