Sarah Jessica Parker

Artykuły - Sarah Jessica Parker (100)

 • ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  "Swipe swap" to nowy program dla osób szukających miłości, który wkrótce będzie emitowany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tworzenie tego show, które powstaje we współpracy z producentami "Love Island", zaangażowana jest Sarah Jessica Parker.
 • Sarah Jessica Parker: Modnisia

  Sarah Jessica Parker: Modnisia

  Większość osób zna ją jedynie za sprawą roli Carrie Bradshaw w odnoszącej sukcesy serii komediowej "Seks w wielkim mieście", dlatego z okazji 55. urodzin, które Sarah Jessica Parker świętuje 25 marca, przypominamy inne kreacje najlepiej ubranej hollywoodzkiej aktorki.
 • Sarah Jessica Parker: Zakupy wywołują u mnie niepokój

  Sarah Jessica Parker: Zakupy wywołują u mnie niepokój

  To ona wykreowała na ekranie słynną miłośniczkę mody i zakupów Carrie Bradshaw. Sarah Jessica Parker ze swoją bohaterką nie ma tymczasem zbyt wiele wspólnego. Wyznała niedawno, że zakupy nie tylko nie sprawiają jej przyjemności, ale wręcz budzą w niej... niepokój.
 • Sarah Jessica Parker w gorących scenach w serialu "Rozwód"

  Sarah Jessica Parker w gorących scenach w serialu "Rozwód"

  W drugim sezonie serialu HBO "Rozwód" gwiazda produkcji 52-letnia Sarah Jessica Parker wzięła udział w gorącej scenie erotycznej z bohaterem granym przez Stevena Pasquale'a
 • ​Sarah Jessica Parker zajmie się wydawaniem książek

  ​Sarah Jessica Parker zajmie się wydawaniem książek

  Jako Carrie Bradshaw, bohaterka "Seksu w wielkim mieście", pisała felietony do prasy. Teraz Sarah Jessica Parker wraca do słowa pisanego. Będzie szukać interesujących powieści dla wydawnictwa Hogarth.
 • Sarah Jessica Parker bierze "Rozwód"

  Sarah Jessica Parker bierze "Rozwód"

  "Rozwód" - nowy serial komediowy HBO z Sarah Jessicą Parker w roli dojrzałej kobiety, która postanawia rozstać się ze swoim mężem, zadebiutuje w ramówce stacji 10 października.

Filmy - Sarah Jessica Parker (3)