Sara Boruc

Synonimy:
Mannei, Sara Mannei Sara Mannei Boruc
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sara Boruc (19)

 • Sara Boruc-Mannei pochwaliła się figurą

  Sara Boruc-Mannei pochwaliła się figurą

  Sara Boruc-Mannei zawodowo zajmuje się projektowaniem biżuterii. Jednak śmiało można nazwać ją też instagramerką – jej profil obserwuje bowiem aż 421 tys. użytkowników.
 • Eurowizja: Sara Boruc miała reprezentować Polskę?

  Eurowizja: Sara Boruc miała reprezentować Polskę?

  Sara Boruc-Mannei znana jest obecnie przede wszystkim jako żona bramkarza, Artura Boruca. Jednak, jak się okazuje, miała nawet szansę reprezentować Polskę na Eurowizji.
 • Sara Boruc-Mannei zmieniła fryzurę. Wygląda zjawiskowo!

  Sara Boruc-Mannei zmieniła fryzurę. Wygląda zjawiskowo!

  Żona piłkarza Artura Boruca pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Obserwatorzy zasypują kobietę komentarzami.
 • Sara Boruc-Mannei w ogniu krytyki

  Sara Boruc-Mannei w ogniu krytyki

  Sara Boruc-Mannei od czterech lat jest żoną bramkarza Artura Boruca. Para ma córkę Amelię. Wychowują też Oliwię – dziecko Mannei ze związku z Rafałem Majewskim.
 • Sara Boruc-Mannei: Zobacz nowy teledysk "Juice"

  Sara Boruc-Mannei: Zobacz nowy teledysk "Juice"

  Poniżej możecie zobaczyć taneczny teledysk "Juice" promujący debiutancki album "LoVe On Your Own" Sary Boruc, która występuje pod pseudonimem Mannei.
 • Sara Boruc-Mannei śpiewa z mężem na debiutanckiej płycie

  Sara Boruc-Mannei śpiewa z mężem na debiutanckiej płycie

  Sara Boruc, która występuje pod pseudonimem Mannei, udostępniła w sieci tracklistę swojej debiutanckiej płyty "LoVe On Your Own". Premiera krążka jest zaplanowana na 31 sierpnia. Wśród utworów znalazł się zaskakujący duet.
 • Sara Boruc-Mannei: To właśnie ten czas ("Łapię tlen")

  Sara Boruc-Mannei: To właśnie ten czas ("Łapię tlen")

  Sara Boruc-Mannei, żona byłego bramkarza reprezentacji Polski, Artura Boruca, wierzy, że debiutancka płyta "LoVe on Your Own" jest dopiero początkiem jej przygody z muzyką. Podkreśla, że znakomicie czuje się w studio nagrań i chce do niego jak najszybciej powrócić - tym bardziej że w jej głowie już sporo nowych pomysłów i inspiracji.
 • Sara Boruc-Mannei: Chciałam zrobić coś, czego nie będę się wstydzić

  Sara Boruc-Mannei: Chciałam zrobić coś, czego nie będę się wstydzić

  Sara Boruc-Mannei, żona byłego bramkarza reprezentacji Polski, Artura Boruca, rozpoczyna karierę muzyczną. Interii wokalistka opowiedziała o odbiorze jej pierwszego singla, pracy nad nową płytą oraz o występie w drugiej edycji "Idola".
 • Sara Boruc-Mannei w bieliźnie (teledysk "Łapię tlen")

  Sara Boruc-Mannei w bieliźnie (teledysk "Łapię tlen")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do debiutanckiego singla "Łapię tlen" Sary Boruc-Mannei, znanej przede wszystkim z tego, że jest żoną Artura Boruca, byłego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski.
 • Sara Boruc-Mannei szykuje debiutancki album "LoVe on your own" (singel "Łapię tlen")

  Sara Boruc-Mannei szykuje debiutancki album "LoVe on your own" (singel "Łapię tlen")

  W sierpniu ukaże się pierwsza płyta Sary Boruc-Mannei, znanej przede wszystkim z tego, że jest żoną Artura Boruca, byłego bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski.

Filmy - Sara Boruc (7)

 • Humor nie opuszcza Boruca pomimo kwarantanny. Wideo

  Artur Boruc i jego żona Sara niedawno mieli objawy koronawirusa, więc musieli zostać poddani kwarantannie. Niedawno polski bramkarz zamieścił żartobliwe zdjęcia z piętnastego dnia w zamknięciu.
 • Szczęśliwy dzień Artura Boruca. Bramkarz doczekał się kolejnego syna. Wideo

  Artur Boruc ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego żona urodziła syna. Rodzice nadali mu imię Noah.
 • Euro 2016. Sara Boruc: Przy nas piłkarze nie są tacy spięci

  Reprezentacja Polski w piłce nożnej przygotowuje do mistrzostw Europy, które 10 czerwca rozpoczną się we Francji. Pierwsze zgrupowanie - typowo regeneracyjne - odbyło się w Juracie. Piłkarze mogli nad morze zabrać swoich najbliższych. Bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc przyjechał do Juraty w towarzystwie swojej żony - Sary. Partnerka bramkarza Bournemouth podkreślała, że obecność kobiet sprzyja reprezentantom. TVN/x-news
 • Gwiazdy nie ulegają sezonowym trendom

  Polskie gwiazdy nie podążają ślepo za sezonowymi trendami. Wybierają z nowych kolekcji tylko to, co najbardziej odpowiada im gustom i łączą z ubraniami z poprzednich lat. Monika Olejnik i Sara Boruc lubią oryginalne stylizacje nie tylko na duże imprezy, Magdalena Różczka na co dzień preferuje natomiast dżinsy i dresowe bluzy. Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Prowadząca programu „Kropka nad i” lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Nawet na co dzień chętnie wybiera nieszablonowe stylizacje. Na dużych galach często pokazuje się w wyjątkowo oryginalnych kreacjach, często nieodpowiadającym sezonowym trendom. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.