Sara

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Sara (Film (1997) Reż.Maciej Ślesicki) ,

Artykuły - Sara (177)

 • "Sara": Bajka dla dorosłych

  "Sara": Bajka dla dorosłych

  20 lat temu na ekrany polskich kin trafił film "Sara" Macieja Ślesickiego. Dziś pamiętamy ten obraz ze względu na aktorski debiut 16-letniej Agnieszki Włodarczyk, powrót do kina Marka Perepeczki oraz iskierkę filmowego postmodernizmu w jawnych nawiązaniach reżysera do klasyki kina amerykańskiego.
 • Kolejna polska celebrytka planuje karierę muzyczną

  Kolejna polska celebrytka planuje karierę muzyczną

  Czy wkrótce Polacy przekonają się o muzycznym talencie Sary Mannei?
 • Sara Brylewska "Skąd przyszłaś": Siła współdziałania (recenzja)

  Sara Brylewska "Skąd przyszłaś": Siła współdziałania (recenzja)

  Nie reggae, nie elektronika. Debiutancki album Sary Brylewskiej to płyta popowa, choć złożona z różnych brzmień. Stanowi przemyślaną i świadomą kobiecą wypowiedź.
 • Skonsolidowany Raport Roczny Grupy Kapitałowej SARE SA za rok obrotowy 2013

  Zarząd Spółki SARE SA z siedzibą w Rybniku przekazuje do publicznej wiadomości Skonsolidowany Raport Roczny Grupy Kapitałowej SARE SA za rok obrotowy 2013 r. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2 w zw. z § 5 ust. 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:Tomasz Pruszczyński - Prezes Zarządu
 • Jednostkowy Raport Roczny SARE SA za rok obrotowy 2013

  Zarząd Spółki SARE SA z siedzibą w Rybniku przekazuje do publicznej wiadomości Jednostkowy Raport Roczny SARE SA za rok obrotowy 2013 r. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 2 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".Osoby reprezentujące spółkę:Tomasz Pruszczyński - Prezes Zarządu
 • Linda Perry wzięła ślub z Sarą Gilbert

  Linda Perry wzięła ślub z Sarą Gilbert

  Rok po zaręczynach ślub wzięły znana kompozytorka, producentka, była wokalistka 4 Non Blondes Linda Perry i aktorka Sara Gilbert (m.in. "Roseanne" i "Teoria wielkiego podrywu").
 • Sara Brylewska solo (piosenka "Wojny gwiezdne")

  Sara Brylewska solo (piosenka "Wojny gwiezdne")

  "Wojny gwiezdne" to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Sary Brylewskiej zatytułowany "Skąd przyszłaś". Premiera albumu 1 kwietnia.
 • "Roar" Katy Perry to plagiat? Sara Bareilles zabrała głos

  "Roar" Katy Perry to plagiat? Sara Bareilles zabrała głos

  Zamiast wściekać się, podejrzewać o plagiat i pozywać do sądu amerykańska piosenkarka Sara Bareilles podziękowała swojej koleżance po fachu - Katy Perry - za kontrowersje związane z ich nowymi singlami.
 • Sara May urodziła

  Sara May urodziła

  W środę (30 października) śpiewająca blogerka Sara May po raz pierwszy została mamą. Na Facebooku pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojej pociechy.
 • Tegan & Sara po raz pierwszy w Polsce

  Tegan & Sara po raz pierwszy w Polsce

  2 listopada w warszawskim klubie Palladium odbędzie się pierwszy koncert bliźniaczek z grupy Tegan & Sara w Polsce.

Filmy - Sara (1)

 • Sara Boruc w asyście męża

  Sara Boruc wraz z końcem kariery swojego męża Artura zaczyna wychodzić z jego cienia. Celebrytka postanowiła zostać piosenkarką. Czy odniesie sukces w branży?