Film - Saoirse Ronan

Artykuły - Saoirse Ronan (17)

 • Saoirse Ronan w ekranizacji bestsellera

  Saoirse Ronan w ekranizacji bestsellera

  Czterokrotnie nominowana do Oscara Saoirse Ronan, znana z filmów "Pokuta", "Brooklyn", "Lady Bird" czy "Małe kobietki", znalazła dla siebie nowy projekt filmowy. Wystąpi obok Paula Mescala i LaKeitha Stanfielda w thrillerze science fiction zatytułowanym "Foe" ("Wróg"). Reżyserem tego filmu będzie Garth Davis ("Lion. Droga do domu").
 • Kate Winslet i Saoirse Ronan w scenach miłosnych

  Kate Winslet i Saoirse Ronan w scenach miłosnych

  Kate Winslet już niedługo będziemy mogli oglądać w melodramacie "Ammonite", w którym na ekranie partneruje jej Saoirse Ronan. W najnowszym wywiadzie gwiazda przyznała, że jest pod ogromnym wrażeniem młodszej koleżanki po fachu. I zdradziła, jaki wpływ miała na nią przerwa w pracy spowodowana pandemią.
 • Saoirse Ronan wyznała, że konsultowała rolę lesbijki z homoseksualnymi przyjaciółmi

  Saoirse Ronan wyznała, że konsultowała rolę lesbijki z homoseksualnymi przyjaciółmi

  Wyreżyserowany przez Francisa Lee film „Ammonite” to jeden z faworytów przyszłorocznej ceremonii rozdania Oscarów. W rolach głównych wystąpiły w nim Saoirse Ronan oraz Kate Winslet. Wcielają się one w role zakochanych w sobie kobiet. Ronan przyznaje, że przygotowując się do roli, konsultowała ją ze swoimi homoseksualnymi przyjaciółmi.
 • Saoirse Ronan: Po prostu wolność

  Saoirse Ronan: Po prostu wolność

  ​Kiedy w 2008 roku Saoirse Ronan otrzymywała nominację do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Pokuta", była jedną z najmłodszych aktorek, które dostąpiły zaszczytu rywalizacji o statuetkę Akademii. Dziś, w wieku 25 lat, Ronan ma na koncie już cztery oscarowe nominacje - w tym za "Małe kobietki", które 31 stycznia wchodzą na ekrany polskich kin. My zaś nadal nie jesteśmy pewni, jak powinno się poprawnie wymawiać imię błękitnookiej Irlandki.
 • Lesbijski romans Kate Winslet i Saoirse Ronan oprotestowany

  Lesbijski romans Kate Winslet i Saoirse Ronan oprotestowany

  Biografia paleontolożki Mary Anning ma przedstawiać jej romans z inną kobietą. Sprzeciwiają się temu jej spadkobiercy. Według nich brakuje jednoznacznych dowodów na to, że Anning była homoseksualna. W obronie filmu wypowiedział się jego reżyser, Francis Lee.
 • Saoirse Ronan: Jak to się wymawia?

  Saoirse Ronan: Jak to się wymawia?

  ​Kiedy w 2008 roku otrzymywała nominację do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Pokuta", 13-letnia Saoirse Ronan była jedną z najmłodszych aktorek, które dostąpiła zaszczytu rywalizacji o statuetkę Akademii. Dziś, w wieku 24 lat, Ronan ma na koncie już trzy oscarowe nominacje i role u tak cenionych twórców, jak: Peter Jackson, Peter Weir, Neil Jordan czy Wes Anderson. My zaś nadal nie jesteśmy pewni, jak powinno się poprawnie wymawiać imię błękitnookiej Irlandki.
 • Emma Watson przedstawia ekipę "Małych kobietek"

  Emma Watson przedstawia ekipę "Małych kobietek"

  Trwają zdjęcia do najnowszej adaptacji "Małych kobietek" Louisy May Alcott. Grająca jedną z sióstr March Emma Watson podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem zza kulis.
 • Saoirse Ronan: Utalentowana

  Saoirse Ronan: Utalentowana

  ​Kiedy w 2008 roku otrzymywała nominację do Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Pokuta", 13-letnia Saoirse Ronan stała się siódmą najmłodszą aktorką, która dostąpiła zaszczytu rywalizacji o statuetkę Akademii. Dziś, w wieku 24 lat, Ronan ma na koncie już trzy oscarowe nominacje i role u tak cenionych twórców, jak: Peter Jackson, Peter Weir, Neil Jordan czy Wes Anderson. My zaś nadal nie jesteśmy pewni, jak powinno się poprawnie wymawiać imię błękitnookiej Irlandki.
 • Saoirse Ronan jako Maria Stuart [pierwsze zdjęcie]

  Saoirse Ronan jako Maria Stuart [pierwsze zdjęcie]

  Ruszyły zdjęcia na planie dramatu historycznego "Mary, Queen of Scots". W filmie o burzliwych losach Marii Stuart zobaczymy - w roli tytułowej - dwukrotnie nominowaną do Oscara Saoirse Ronan ("Pokuta", "Brooklyn").
 • Saoirse Ronan w obsadzie "On Chesil Beach"

  Saoirse Ronan w obsadzie "On Chesil Beach"

  Gwiazda filmu "Brooklyn", Saoirse Ronan wystąpi w kolejnym filmie, którego scenariusz oparty jest na powieści Iana McEwana. Tym razem będzie to "On Chesil Beach".

Zdjęcia - Saoirse Ronan (1)

 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Najlepsze kreacje