Sanok

Synonimy:
Sanoku,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sanok (820)

Filmy - Sanok (5)

 • Prokurator: Na dokładne ustalenie czasu zgonu trzeba poczekać

  Prokurator Wiesława Basak podkreśliła, że dokładne okoliczności policyjnej akcji w Sanoku zostaną ustalone dopiero na drodze badań i ekspertyz, na które trzeba poczekać. W związku z tym, według Wiesławy Basak z Prokuratury Okręgowej w Krośnie, nie da się na razie stwierdzić, że śmierć pary przebywającej w oblężonym przez policję mieszkaniu nastąpiła w chwili wkroczenia funkcjonariuszy do lokalu czy wcześniej.
 • Policjant: Próby negocjacji spaliły na panewce

  Nie żyją 32-latek i jego 17-letnia partnerka, którzy zabarykadowali się w mieszkaniu przy ul. Cegielnianej w Sanoku. Jak relacjonuje kom. Paweł Międar z podkarpackiej policji, po fiasku negocjacji z zabarykadowanym mężczyzną po północy zapadła decyzja o wkroczeniu antyterrorystów do mieszkania.
 • Sąsiedzi o policyjnym oblężeniu w Sanoku

  Nie żyją 32-latek i jego 17-letnia partnerka, którzy zabarykadowali się w mieszkaniu przy ul. Cegielnianej w Sanoku. Późnym wieczorem, po wielu próbach nawiązania z mężczyzną kontaktu, policjanci wkroczyli do mieszkania i znaleźli ciała. Mężczyzna był uzbrojony, wcześniej strzelał do policjantów, którzy próbowali się zbliżyć do bloku.
 • Policja weszła do mieszkania w Sanoku. Znaleziono dwa ciała

  Kom. Paweł Międar z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie podsumowuje akcję w Sanoku. W mieszkaniu, w którym przez kilkanaście godzin zabarykadowany był 32-letni podejrzany o morderstwo mężczyzna i jego 17-letnia przyjaciółka, znaleziono ich ciała. Najprawdopodobniej popełnili samobójstwo. Antyterroryści weszli do mieszkania przed godziną 2.00 w nocy. Znaleźli tam też broń.