Film - Sandra Kubicka

Artykuły - Sandra Kubicka (16)

 • Sandra Kubicka o swoich kompleksach

  Sandra Kubicka o swoich kompleksach

  Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości i chętnie mówi o nich w swoich mediach społecznościowych. Tym razem odniosła się do kompleksów z dzieciństwa. Przyznała, że czasami chodziła do szkoły z płaczem.
 • Sandra Kubicka: Szczęśliwa singielka

  Sandra Kubicka: Szczęśliwa singielka

  Sandra Kubicka wróciła ze Stanów Zjednoczonych i od kilku miesięcy układa sobie życie w Polsce. Żądna sławy celebrytka pojawiła się na ramówce TVP i trzeba przyznać, że uwiodła wszystkich fotografów.
 • Sandra Kubicka: Nie wstydzę się tego

  Sandra Kubicka: Nie wstydzę się tego

  Sandra Kubicka po raz kolejny rozgrzała swoich fanów. Modelka opublikowała na swoim Instagramie fotografię w skąpym stroju kąpielowym. Polska piękność zapozowała z magazynem Playboy i wróciła wspomnieniami do swoich odważnych sesji zdjęciowych.
 • Sandra Kubicka: Pandemia otworzyła mi oczy, zostaję w Polsce na stałe

  Sandra Kubicka: Pandemia otworzyła mi oczy, zostaję w Polsce na stałe

  Sandra Kubicka, znana modelka i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", spędzała kwarantannę w Stanach Zjednoczonych. "Siedziałam w wielkim domu w Miami i czułam się samotna i nieszczęśliwa" - wyznaje.
 • Sandra Kubicka wyjaśnia, dlaczego zerwała zaręczyny z Kaio Goncalvesem

  Sandra Kubicka wyjaśnia, dlaczego zerwała zaręczyny z Kaio Goncalvesem

  Pod koniec maja polska modelka poinformowała, że po 15 latach mieszkania w Stanach Zjednoczonych przeprowadza się na stałe do Polski. Ta decyzja była równoznaczna z rozłąką z narzeczonym. To miała być tylko przerwa w ich związku, jednak szybko okazało się, że Sandra i Kaio rozstają się na dobre. Teraz gwiazda ujawniła, co było przyczyną tej decyzji. Okazuje się, że podczas przymusowej kwarantanny oboje doszli do wniosku, że nie powinni być razem.
 • Sandra Kubicka nago. Zasłoniła się tylko... papierem toaletowym

  Sandra Kubicka nago. Zasłoniła się tylko... papierem toaletowym

  Sandra Kubicka, polska modelka i gwiazda dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", pochwaliła się w sieci osobliwym zdjęciem. Pozuje bowiem nago, zasłaniając się jedynie... papierem toaletowym.
 • Sandra Kubicka: Disco polo w stroju kąpielowym

  Sandra Kubicka: Disco polo w stroju kąpielowym

  Sandra Kubicka wie, jak rozgrzać i rozbawić swoich fanów jednocześnie. Modelka czas domowej izolacji spędza ze swoim narzeczonym w Miami. Co robi w wolnym czasie? Do sieci trafiło właśnie wyjątkowe nagranie, na którym Kubicka tańczy i śpiewa w samym stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że repertuar oryginalny.
 • Sandra Kubicka zachwyca sylwetką

  Sandra Kubicka zachwyca sylwetką

  Sandra Kubicka opublikowała w mediach społecznościowych serię wakacyjnych zdjęć, które zachwyciły jej fanów.
 • Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami" szeroko komentowane jest jej życie prywatne. Ona sama chętnie dzieli się nim ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Ostatnia dodana fotografia na Instagrama szczególnie poruszyła jej fanów. Wygląda na to, że Kubicka zna już dokładną datę ślubu! Do sieci trafiły zdjęcia zaproszeń na ceremonię!
 • Sandra Kubicka: Mam guza

  Sandra Kubicka: Mam guza

  Modelka Sandra Kubicka, którą polska widownia kojarzy z ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", boryka się ze zdrowotnymi problemami. "Przed ostatnim moim dniem w Polsce dowiedziałam się, że mam guza" - przyznała w "Dzień Dobry TVN" mieszkająca w USA modelka.

Zdjęcia - Sandra Kubicka (5)

 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?

Filmy - Sandra Kubicka (9)

 • Sandra Kubicka: Pandemia otworzyła mi oczy, zostaję w Polsce na stałe

  Sandra Kubicka, znana modelka i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", spędzała kwarantannę w Stanach Zjednoczonych. "Siedziałam w wielkim domu w Miami i czułam się samotna i nieszczęśliwa" - wyznaje.
 • Sandra Kubicka: Ktoś próbował mnie psychicznie zniszczyć

 • Sandra Kubicka: Zostaję

  Sandra Kubicka wyznaje, że cztery miesiące, jakie spędziła w Polsce podczas występów w "Tańcu z Gwiazdami" były pięknym okresem w jej życiu. Do tego stopnia, że modelka nie zamierza na razie wracać do USA. Już niebawem gwiazda ma poprowadzić na antenie telewizji Polsat galę Mister Supranational 2019.
 • Sandra Kubicka: W Miami zawsze jestem pierwsza, która wskakuje na stół

 • Sandra Kubicka: Plotki, skandale, awantury

  - Poza programem każdy próbuje mi wcisnąć plotki, skandale, awantury... Już mnie nic nie zaskoczy, jakoś to ze mnie zeszło, przyjmuję to na klatę i co ma być, to będzie - uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" Sandra Kubicka odniosła się do medialnych rewelacji na temat jej życia prywatnego. Modelka przyznała też, że Wojciech Jeschke, który zastąpił jej kontuzjowanego partnera Adama Adamonisa, zgodził się na zastępstwo w środę o godzinie 23, a więc niecałe dwie doby przed występem.
 • Sandra Kubicka: Co straciła przez "Taniec z Gwiazdami"?

  Praca? Życie prywatne? Finanse? Sandra Kubicka wyznaje, co najbardziej ucierpiało w związku z jej udziałem w programie "Taniec z Gwiazdami".
 • Sandra Kubicka: To był cud

  Kilka godzin przed rozpoczęciem szóstego odcinka „Tańca z Gwiazdami” Sandra Kubicka straciła parkietowego partnera – Adam Adamonis nabawił się kontuzji i w trybie awaryjnym zastąpił go Wojciech Jeschke. – Mieliśmy 4 godziny na przygotowanie dwóch tańców – przyznała modelka. – To, co wydarzyło się dzisiaj na parkiecie, jest cudem – podsumowała swój świetnie oceniony przez jurorów występ.
 • Sandra Kubicka: Nie da się nauczyć pasodoble w cztery dni

  Sandra Kubicka przyznała po ostatnim występie w "Tańcu z Gwiazdami, że w tak krótkim odstępie czasu - wspólnie z Adamem Adamonisem miała zaledwie cztery dni na przygotowania do odcinka - nie da się nauczyć pasodoble. Nie zgodził się z nią taneczny partner. - Myślę, że da się, bo właśnie to zrobiłaś - pochwalił swoją podopieczną.
 • "Taniec z Gwiazdami": Sandra Kubicka jak milion dolarów

  "To zdecydowanie najlepszy występ tego wieczoru. Rozumiesz ideę tańca" - ocenił popis Sandry Kubickiej Michał Malitowski. "Tańczyłaś pięknie, byłaś ładnie wyciągnięta" - dodała Iwona Pavlović. Po takich ocenach nic dziwnego, że piękna modelka wyznaje, że "czuje się jak milion dolarów".