Kobieta - Sandra Kubicka

Artykuły - Sandra Kubicka (8)

 • Sandra Kubicka wyznała, dlaczego zerwała zaręczyny

  Sandra Kubicka wyznała, dlaczego zerwała zaręczyny

  ​Pod koniec maja polska modelka poinformowała, że po 15 latach mieszkania w Stanach Zjednoczonych przeprowadza się na stałe do Polski. Ta decyzja była równoznaczna z rozłąką z narzeczonym. To miała być tylko przerwa w ich związku, jednak szybko okazało się, że Sandra i Kaio rozstają się na dobre. Teraz gwiazda ujawniła, co było przyczyną tej decyzji. Okazuje się, że podczas przymusowej kwarantanny oboje doszli do wniosku, że nie powinni być razem.
 • Sandra Kubicka wdzięczy się w koronkowej bieliźnie

  Sandra Kubicka wdzięczy się w koronkowej bieliźnie

  Sandra Kubicka wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie 577 tys. użytkowników!
 • Sandra Kubicka odsłoniła piękne ciało

  Sandra Kubicka odsłoniła piękne ciało

  W ostatnich miesiącach Sandra Kubicka zaliczała naprzemiennie wzloty i upadki. Teraz celebrytka relaksuje się na słonecznej Florydzie.
 • Sandra Kubicka w wyciętym stroju kąpielowym

  Sandra Kubicka w wyciętym stroju kąpielowym

  Sandra Kubicka pochwaliła się sylwetką na Instagramie. Wspomniała, że formę zawdzięcza przygotowaniom do programu „Taniec z gwiazdami”.
 • Sandra Kubicka odsłania ciało i pozuje z nowym ukochanym

  Sandra Kubicka odsłania ciało i pozuje z nowym ukochanym

  Sandra Kubicka jest polską modelką mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Jej profil na Instagramie obserwują 504 tys. użytkowników.
 • Sandra Kubicka: tym zdjęciem zaintrygowała fanki

  Sandra Kubicka: tym zdjęciem zaintrygowała fanki

  Sandra Kubicka od 10 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i w pełni korzysta z możliwości, jakie oferuje życie za Oceanem.
 • Sandra Kubicka o rozstaniu i trudnych życiowych decyzjach

  Sandra Kubicka o rozstaniu i trudnych życiowych decyzjach

  W minione święta Bożego Narodzenia Sandra Kubicka i popularny francuski DJ Cedric Gervais zaręczyli się. Niestety związek nie przetrwał próby czasu.
 • Sandra Kubicka olśniła na urodzinach magazynu

  Sandra Kubicka olśniła na urodzinach magazynu

  O Sandrze Kubickiej zrobiło się głośno w Polsce, gdy zza Oceanu zaczęły docierać informacje o jej spektakularnej karierze.

Filmy - Sandra Kubicka (3)

 • Sandra Kubicka o rozstaniu i trudnych życiowych decyzjach

  W minione święta Bożego Narodzenia Sandra Kubicka i popularny francuski DJ Cedric Gervais zaręczyli się. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i Sandra, ze względu na zdrady partnera, zerwała zaręczyny. O rozstaniu opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej. - Teraz, gdy moje życie prywatne legło w gruzach, mam więcej czasu dla siebie. Odnalazłam coś dobrego w tej złej sytuacji - przyznała. - Zachował się, jak się zachował, czyli dziecinnie. On poinformował ze swojego Instagrama, że ma nową dziewczynę dwa dni po zerwaniu zaręczyn przeze mnie - dodała.
 • Sandra Kubicka i Cedris Gervais. Ich pierwszy wspólny wywiad

  Modelka Sandra Kubicka i DJ oraz producent muzyczny Cedris Gervais spotkali się z Mateuszem Hładkim z "Dzień Dobry TVN". Zdradzili m.in. przepis na idealny związek. - Mówi się, że związek na odległość jest niemożliwy, ale w naszym przypadku to pomaga - powiedziała Kubicka. Które miasto jest dla nich domem? Jak zaczęła się kariera muzyczna Gervais'a?
 • "Ubiera mnie stylista Mariny i Małgorzaty Rozenek"

  Sandra Kubicka nie boi się odważnego stylu. Modelka przyznała, że jest nawet odpowiednio zabezpieczona, tak by nie doszła do żadnej ubraniowej wpadki. Zdradził też, kto odpowiada za jej stylizacje. - Ubiera mnie stylista Mariny i Małgorzaty Rozenek - powiedziała i dodała, że sama także wybiera swoje kreacje.