Sandra Kubicka

Artykuły - Sandra Kubicka (22)

 • Sandra Kubicka: Pandemia otworzyła mi oczy, zostaję w Polsce na stałe

  Sandra Kubicka: Pandemia otworzyła mi oczy, zostaję w Polsce na stałe

  Sandra Kubicka, znana modelka i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", spędzała kwarantannę w Stanach Zjednoczonych. "Siedziałam w wielkim domu w Miami i czułam się samotna i nieszczęśliwa" - wyznaje.
 • Sandra Kubicka wyznała, dlaczego zerwała zaręczyny

  Sandra Kubicka wyznała, dlaczego zerwała zaręczyny

  ​Pod koniec maja polska modelka poinformowała, że po 15 latach mieszkania w Stanach Zjednoczonych przeprowadza się na stałe do Polski. Ta decyzja była równoznaczna z rozłąką z narzeczonym. To miała być tylko przerwa w ich związku, jednak szybko okazało się, że Sandra i Kaio rozstają się na dobre. Teraz gwiazda ujawniła, co było przyczyną tej decyzji. Okazuje się, że podczas przymusowej kwarantanny oboje doszli do wniosku, że nie powinni być razem.
 • Sandra Kubicka wyjaśnia, dlaczego zerwała zaręczyny z Kaio Goncalvesem

  Sandra Kubicka wyjaśnia, dlaczego zerwała zaręczyny z Kaio Goncalvesem

  Pod koniec maja polska modelka poinformowała, że po 15 latach mieszkania w Stanach Zjednoczonych przeprowadza się na stałe do Polski. Ta decyzja była równoznaczna z rozłąką z narzeczonym. To miała być tylko przerwa w ich związku, jednak szybko okazało się, że Sandra i Kaio rozstają się na dobre. Teraz gwiazda ujawniła, co było przyczyną tej decyzji. Okazuje się, że podczas przymusowej kwarantanny oboje doszli do wniosku, że nie powinni być razem.
 • Sandra Kubicka nago. Zasłoniła się tylko... papierem toaletowym

  Sandra Kubicka nago. Zasłoniła się tylko... papierem toaletowym

  Sandra Kubicka, polska modelka i gwiazda dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", pochwaliła się w sieci osobliwym zdjęciem. Pozuje bowiem nago, zasłaniając się jedynie... papierem toaletowym.
 • Sandra Kubicka wdzięczy się w koronkowej bieliźnie

  Sandra Kubicka wdzięczy się w koronkowej bieliźnie

  Sandra Kubicka wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Jej instagramowy profil śledzi w tym momencie 577 tys. użytkowników!
 • Sandra Kubicka: Disco polo w stroju kąpielowym

  Sandra Kubicka: Disco polo w stroju kąpielowym

  Sandra Kubicka wie, jak rozgrzać i rozbawić swoich fanów jednocześnie. Modelka czas domowej izolacji spędza ze swoim narzeczonym w Miami. Co robi w wolnym czasie? Do sieci trafiło właśnie wyjątkowe nagranie, na którym Kubicka tańczy i śpiewa w samym stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że repertuar oryginalny.
 • Sandra Kubicka zachwyca sylwetką

  Sandra Kubicka zachwyca sylwetką

  Sandra Kubicka opublikowała w mediach społecznościowych serię wakacyjnych zdjęć, które zachwyciły jej fanów.
 • Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka bierze ślub

  Sandra Kubicka to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami" szeroko komentowane jest jej życie prywatne. Ona sama chętnie dzieli się nim ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Ostatnia dodana fotografia na Instagrama szczególnie poruszyła jej fanów. Wygląda na to, że Kubicka zna już dokładną datę ślubu! Do sieci trafiły zdjęcia zaproszeń na ceremonię!
 • Sandra Kubicka odsłoniła piękne ciało

  Sandra Kubicka odsłoniła piękne ciało

  W ostatnich miesiącach Sandra Kubicka zaliczała naprzemiennie wzloty i upadki. Teraz celebrytka relaksuje się na słonecznej Florydzie.
 • Sandra Kubicka: Mam guza

  Sandra Kubicka: Mam guza

  Modelka Sandra Kubicka, którą polska widownia kojarzy z ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", boryka się ze zdrowotnymi problemami. "Przed ostatnim moim dniem w Polsce dowiedziałam się, że mam guza" - przyznała w "Dzień Dobry TVN" mieszkająca w USA modelka.

Zdjęcia - Sandra Kubicka (5)

 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?
 • film.interia.pl
  Kim jest Sandra Kubicka?

Filmy - Sandra Kubicka (15)