Samuel L. Jackson

Synonimy:
Jackson Samuel L.,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samuel L. Jackson (67)

 • Samuel L. Jackson zawitał na urządzeniach z Alexą

  Samuel L. Jackson zawitał na urządzeniach z Alexą

  Zapowiadany od jakiegoś czasu głos słynnego aktora wreszcie trafił na urządzenia wyposażone w inteligentnego asystenta Amazona.
 • Samuel L. Jackson w reboocie "Piły"

  Samuel L. Jackson w reboocie "Piły"

  Seria horrorów "Piła" doczeka się nowej wersji, za którą będzie odpowiedzialny komik Chris Rock. Wystąpi on także w głównej roli. U jego boku pojawi się Samuel L. Jackson.
 • Samuel L. Jackson atakuje marketing Spider-Mana

  Samuel L. Jackson atakuje marketing Spider-Mana

  "Spider-Man: Daleko od domu" wejdzie do polskich kin już 5 lipca. Wytwórnia Sony liczy na hit, dlatego nie oszczędza na promocji filmu. Nie obyło się jednak bez wpadek. Jedna z nich bardzo zirytowała Samuela L. Jacksona który wcielił się w postać szpiega Nicka Fury'ego. Aktor zwrócił na nią uwagę w swoim specyficznym stylu.
 • Samuel L. Jackson: Jak reagować na oscarową przegraną

  Samuel L. Jackson: Jak reagować na oscarową przegraną

  Gwiazdy często wspominają, że rozdania nagród i ogłoszenie zwycięzcy to jedne z najbardziej niezręcznych momentów - często wiadomo, kto wygra, ale i tak trzeba uśmiechać się do kamery lub udawać zdziwienie. W telewizyjnym wywiadzie Tim Roth wspomniał swoją nominację do Oscara i dziwną radę Samuela L. Jacksona, której ten udzielił mu na chwilę przed ogłoszeniem zwycięzcy.
 • Samuel L. Jackson ostro o prezydencie Trumpie

  Samuel L. Jackson ostro o prezydencie Trumpie

  Podczas zgromadzenia w Waszyngtonie demokratyczna kongresmenka Rashida Tlaib wyraziła się wulgarnie o prezydencie Donaldzie Trumpie. Spotkała ją za to fala krytyki. W obronie kongresmenki stanął jednak Samuel L. Jackson. Aktor dosadnie wyraził, że podpisuje się pod jej słowami.
 • Samuel L. Jackson: Jak on pięknie przeklina

  Samuel L. Jackson: Jak on pięknie przeklina

  Nikt nie przeklina tak jak on. Zanim kogoś zastrzeli, wpierw wyrecytuje mu swój ulubiony werset z biblii i poprosi o gryza hamburgera. A jeśli świat jest w niebezpieczeństwie, zaraz zbierze grupę superbohaterów. To właśnie Samuel L. Jackson. Popularny aktor w piątek, 21 grudnia, kończy 70 lat.
 • Jessie Usher jako syn Shafta

  Jessie Usher jako syn Shafta

  ​Znamy już obsadę nowego filmu poświęconego ikonicznej postaci czarnoskórego detektywa Shafta. Główną rolę w produkcji zagra Jessie T. Usher.
 • Bezkonkurencyjny "Bodyguard zawodowiec"

  Bezkonkurencyjny "Bodyguard zawodowiec"

  ​"Bodyguard zawodowiec" rozbił bank. Wpływy ze sprzedaży biletów w Stanach Zjednoczonych wyniosły w weekend 21,6 miliona dolarów.
 • Samuel L. Jackson: Golf i kapelusze

  Samuel L. Jackson: Golf i kapelusze

  ​Gdyby nie obowiązki aktorskie, Samuel L. Jackson prawie nie schodziłby z pola golfowego. Równie dużą słabość jak do golfa, gwiazdor ma do kapeluszy - w swojej kolekcji ma ich ponad 200...
 • Samuel L. Jackson w adaptacji "Przebudzenia" Stephena Kinga

  Samuel L. Jackson w adaptacji "Przebudzenia" Stephena Kinga

  Josh Boone przygotowuje się do adaptacji "Przebudzenia", autorstwa mistrza horroru Stephena Kina. Główną rolą zainteresowany jest Samuel L. Jackson.

Zdjęcia - Samuel L. Jackson (3)

Filmy - Samuel L. Jackson (2)

 • "Polowanie na prezydenta"

  Samolot z prezydentem USA na pokładzie zostaje zestrzelony i spada do lasu. Trzynastoletni chłopiec pomaga głowie państwa przetrwać w dziczy.
 • "Sunset Limited" (DVD)

  Losy skromnego, uczynnego i pobożnego mężczyzny po przejściach splatają się na stacji metra z losami zasobnego i zgorzkniałego erudyty, w momencie w którym ten drugi próbuje popełnić samobójstwo. Aktorski popis Tommy'ego Lee Jonesa i Samuela L. Jacksona.