Samuel L. Jackson

Synonimy:
Jackson Samuel L.,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samuel L. Jackson (119)

 • Jessie Usher jako syn Shafta

  Jessie Usher jako syn Shafta

  ​Znamy już obsadę nowego filmu poświęconego ikonicznej postaci czarnoskórego detektywa Shafta. Główną rolę w produkcji zagra Jessie T. Usher.
 • Bezkonkurencyjny "Bodyguard zawodowiec"

  Bezkonkurencyjny "Bodyguard zawodowiec"

  ​"Bodyguard zawodowiec" rozbił bank. Wpływy ze sprzedaży biletów w Stanach Zjednoczonych wyniosły w weekend 21,6 miliona dolarów.
 • Samuel L. Jackson: Golf i kapelusze

  Samuel L. Jackson: Golf i kapelusze

  ​Gdyby nie obowiązki aktorskie, Samuel L. Jackson prawie nie schodziłby z pola golfowego. Równie dużą słabość jak do golfa, gwiazdor ma do kapeluszy - w swojej kolekcji ma ich ponad 200...
 • Samuel L. Jackson w adaptacji "Przebudzenia" Stephena Kinga

  Samuel L. Jackson w adaptacji "Przebudzenia" Stephena Kinga

  Josh Boone przygotowuje się do adaptacji "Przebudzenia", autorstwa mistrza horroru Stephena Kina. Główną rolą zainteresowany jest Samuel L. Jackson.
 • Samuel L. Jackson - biografia

  Urodzony 21 grudnia 1948 roku amerykański aktor i producent, znany ze swojego głębokiego głosu oraz kreacji brutalnych, łatwo popadających w złość postaci. Podczas studiów w Atlancie dołączył do uniwersyteckiej grupy teatralnej. Chociaż początkowo miało mu to tylko zapewnić dodatkowe punkty, Jackson odnalazł w aktorstwie swe powołanie i zmienił kierunek nauczania. Doświadczenie zdobywał na scenie studenckiej. Debiutował w filmie blaxploitation "Together for Days". Do końca lat 70. zagrał tylko w
 • Dziennikarz pomylił Samuela L. Jacksona z Laurence'em Fishburnem

  Dziennikarz pomylił Samuela L. Jacksona z Laurence'em Fishburnem

  W jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych miała miejsce wyjątkowo niezręczna sytuacja. Dziennikarz, który prowadził wywiad z Samuelem L. Jacksonem, pomylił go z... Laurence'em Fishburnem!
 • Samuel L. Jackson nie potrzebuje Oscara

  Samuel L. Jackson nie potrzebuje Oscara

  Samuel L. Jackson, gwiazda "Django", w całej swojej karierze był tylko raz nominowany do Oscara. Aktor miał szansę na nagrodę Akademii w 1994 roku, za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino. Hollywoodzki gwiazdor wyznał niedawno, że wcale nie potrzebuje złotej statuetki.

Zdjęcia - Samuel L. Jackson (6)

Filmy - Samuel L. Jackson (2)

 • "Polowanie na prezydenta"

  Samolot z prezydentem USA na pokładzie zostaje zestrzelony i spada do lasu. Trzynastoletni chłopiec pomaga głowie państwa przetrwać w dziczy.
 • "Sunset Limited" (DVD)

  Losy skromnego, uczynnego i pobożnego mężczyzny po przejściach splatają się na stacji metra z losami zasobnego i zgorzkniałego erudyty, w momencie w którym ten drugi próbuje popełnić samobójstwo. Aktorski popis Tommy'ego Lee Jonesa i Samuela L. Jacksona.