Samsung Galaxy S9

Artykuły - Samsung Galaxy S9 (21)

 • Czym nas zachwycają smartfony 2018?

  Czym nas zachwycają smartfony 2018?

  Każda premiera kolejnej generacji popularnych smartfonów budzi spore emocje. Nie możemy doczekać się premier flagowych modeli takich jak Samsung Galaxy Note9 czy Sony Xperia XZ2 Premium. Niemniej jednak urządzenia z niższej półki cenowej są równie interesujące. Każdy nowy model prezentuje innowacyjne rozwiązania – jakie będą one tym razem? Oto, co nas zachwyciło w smartfonach 2018 roku.
 • Uwaga na oszustów oferujących nam Galaxy S9

  Uwaga na oszustów oferujących nam Galaxy S9

  Polski oddział Samsunga przestrzega przed oszustami, którzy próbują wyłudzić nasze pieniądze korzystając z popularności smartfonu Galaxy S9.
 • Samsung Galaxy S9 będzie obsługiwał ARCore

  Samsung Galaxy S9 będzie obsługiwał ARCore

  S9 i S9+ dostaną obsługę rozszerzonej rzeczywistości od Google. Wkrótce zostaną dodane do oficjalnej listy wspieranych urządzeń.
 • Czy Samsung Galaxy S9 ma problemy z ekranem?

  Czy Samsung Galaxy S9 ma problemy z ekranem?

  Jak informuje portal Android Police, powołując się wpisy odnalezione na forum Reddit, niektórzy użytkownicy skarżą się na uciążliwe problemy z warstwą dotykową w ekranie Samsunga Galaxy S9.
 • Test Samsung Galaxy S9+

  Test Samsung Galaxy S9+

  Po ubiegłorocznej rewolucji, w tym roku Samsung postawił na ewolucję. Kolejna edycja Samsunga Galaxy z serii S jest dokładnie tym, czego się spodziewaliśmy. Czy to sprzęt warty 3999 złotych?
 • Samsung Galaxy S9 Plus to nowy król fotografii - rekordowy wynik testu

  Samsung Galaxy S9 Plus to nowy król fotografii - rekordowy wynik testu

  Portal DxOMark poddał ocenie możliwości fotograficzne najnowszego flagowca Samsunga. Wypadł on jeszcze lepiej niż Google Pixel 2.
 • Samsung Galaxy S9 - ile będzie kosztowała jego naprawa?

  Samsung Galaxy S9 - ile będzie kosztowała jego naprawa?

  Na targach MWC w Barcelonie Samsung pokazał swojego najnowszego flagowego smartfona – model Galaxy S9. Sprawdzamy, ile może kosztować naprawa najczęściej występujących usterek.
 • Samsung Galaxy S9+ i S9 - cena, oferty operatorów, przedsprzedaż i specyfikacja

  Samsung Galaxy S9+ i S9 - cena, oferty operatorów, przedsprzedaż i specyfikacja

  Jaka będzie cena Samsunga Galaxy S9+ i S9. Ile trzeba będzie zapłacić za nie u operatorów? Jaka jest specyfikacja Samsunga Galaxy S9+ i S9? Czy Samsung Galaxy S9 to dobry telefon? Odpowiadamy na wszystkie pytania.
 • Samsung Galaxy S9 - pierwsze wrażenia

  Samsung Galaxy S9 - pierwsze wrażenia

  Przed rozpoczęciem targów MWC w Barcelonie zaprezentowano następcę przełomowego Galaxy S8. Czy Samsung Galaxy S9 jest tym, na co wszyscy czekaliśmy?
 • Samsung zastrzega nazwę Metal 12. To nowy materiał, z którego zostanie zrobiony Galaxy S9

  Samsung zastrzega nazwę Metal 12. To nowy materiał, z którego zostanie zrobiony Galaxy S9

  Zapis odnaleziony w bazie Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej zdradza, z jakiego materiału będzie wykonany korpus Samsunga Galaxy S9.