samsung

Artykuły - Samsung (3370)

 • Samsung wyśmiewa Apple w nowej reklamie

  Samsung wyśmiewa Apple w nowej reklamie

  Koreańczycy po raz kolejny postanowili dać prztyczek w nos producentowi z jabłkiem w logo. Najnowsza, krótka reklama Samsunga wyśmiewa prędkość pobierania jaką może pochwalić się iPhone X.
 • Samsung prezentuje nowe kości RAM do smartfonów

  Samsung prezentuje nowe kości RAM do smartfonów

  Koreański producent postanowił oficjalnie zaprezentować nowe kości pamięci operacyjnej RAM przeznaczone do urządzeń mobilnych. Każdy komponent działa w oparciu o pamięci LPDDR5.
 • Samsung Galaxy J6 trafia do sprzedaży w Polsce

  Samsung Galaxy J6 trafia do sprzedaży w Polsce

  Samsung Galaxy J6 został oficjalnie zaprezentowany pod koniec maja bieżącego roku. Urządzenie po kilku tygodniach w końcu trafiło do sprzedaży w Polsce. Ile trzeba za niego zapłacić?
 • Samsung Galaxy Note 9 na plakacie promocyjnym. Jest też cena

  Samsung Galaxy Note 9 na plakacie promocyjnym. Jest też cena

  Samsung Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już na początku sierpnia tego roku. Do sieci przedostał się plakat promocyjny oraz informacje o cenie, którą trzeba będzie zapłacić za tego flagowca.
 • Samsung The Frame 2018 - nowa wersja obrazu

  Samsung The Frame 2018 - nowa wersja obrazu

  Samsung The Frame 2018 to druga edycja obsypanego nagrodami telewizora, który jest jednocześnie nowoczesną platformą prezentacji sztuki. Dzięki ulepszonym funkcjom, nowym opcjom personalizacji oraz rozszerzonej ofercie, obejmującej ponad 800 dzieł do wyświetlenia, The Frame przekształca salon w galerię sztuki.
 • Samsung Galaxy S10 Plus może posiadać pięć aparatów

  Samsung Galaxy S10 Plus może posiadać pięć aparatów

  Jeśli plotki się potwierdzą, to Samsung Galaxy S10 Plus będzie smartfonem, który zdetronizuje model Huawei P20 Pro. Koreańczycy mają bowiem postawić na konstrukcję urządzenia oferującą aż pięć aparatów fotograficznych.
 • Składany smartfon Samsunga zadebiutuje przed modelem Galaxy S10

  Składany smartfon Samsunga zadebiutuje przed modelem Galaxy S10

  Rewolucyjny smartfon koreańskiego producenta może zostać zaprezentowany przed modelem Galaxy S10. Nowe doniesienia zdradzają, kiedy możemy spodziewać się premiery obu urządzeń.
 • Ten telefon był najchętniej kupowany w maju

  Ten telefon był najchętniej kupowany w maju

  Firma Counterpoint Research opublikowała nowy raport, który pokazuje jakie smartfony były najchętniej kupowane przez użytkowników w maju tego roku. Zwycięzca okazał się być zaskakujący.
 • Procesory Samsunga przekroczą prędkość 3 GHz

  Procesory Samsunga przekroczą prędkość 3 GHz

  Samsung ma zamiar poszerzyć współpracę z ARM i wprowadzić na rynek procesory mobilne, które będą stworzone w niskim procesie technologicznym jednocześnie osiągając zawrotne prędkości.
 • Ja sprzedaje się Samsung Galaxy S9?

  Ja sprzedaje się Samsung Galaxy S9?

  Analitycy branżowi informują, iż Samsung Galaxy S9 nie sprzedaje się tak dobrze, jak jego poprzednik.

Zdjęcia - Samsung (14)

Filmy - Samsung (7)

 • Tak może wyglądać Samsung Galaxy S IV

  Rosyjska ekipa rozetked opublikowała na YouTube renderowane wideo ukazujące ich wizję Samsunga Galaxy S IV. Nie jest to oficjalny spot Samsunga, a jedynie materiał stworzony przez fanów producenta. Wśród wymienionych cech znalazły się: czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 2 GHz, wyświetlacz Grand AMOLED 1080p, 13-megapikselowy aparat oraz system Android 5.0 Key Lime Pie.
 • Samsung Beam – smartfon z projektorem

  W jaki sposób wyróżnić się na rynku smartfonów? Samsung postanowił umieścić w modelu Samsung Beam projektor. Czy takie rozwiązanie sprawdza się w praktyce?
 • Testowania: Samsung Slate PC

  Testujemy Samsung Slate PC hybrydowy tablet z wysoką ceną i preinstalowanym Windowsem 7.
 • Windows 8 w wersji dla tabletów

  Redakcja INTERIA.PL otrzymała tablet Samsung Slate PC Series 7 z zainstalowaną wersją Windows 8 RT. Jak sprawuje się nowy system Microsoft w wersji dla urządzeń mobilnych?