wydarzenia - samopoczucie

Artykuły - Samopoczucie (9)

 • Lech Wałęsa nie zjawi się w Barbicanie

  Lech Wałęsa nie zjawi się w Barbicanie

  W najbliższy wtorek Barbican Centre miał ugościć prezydenta Lecha Wałęsę. Uroczystość miała odbyć się podczas wręczenia dyplomów absolwentom Metropolitan University. Niestety złe samopoczucie prezydenta powstrzymało go przed przybyciem do Londynu - informuje Radio ORŁA fm.
 • Wzrost wpływa na samopoczucie?

  Wzrost wpływa na samopoczucie?

  Ludzie wysocy są bardziej optymistycznie nastawieni do życia i skłonni określać siebie jako osoby szczęśliwe. O tym, jaki wpływ na postrzeganie otoczenia i zapał do nauki może mieć wzrost, czytamy w dzisiejszym internetowym wydaniu "The Daily Telegraph".
 • Samopoczucie pogarsza się w czasie deszczu

  Samopoczucie pogarsza się w czasie deszczu

  Z powodu niskiego ciśnienia tętniczego cierpią przeważnie kobiety i dorastające dziewczęta. Ich samopoczucie pogarsza się w czasie brzydkiej, deszczowej pogody. Nie oznacza to jednak, że czują się lepiej podczas lata. Powinny bowiem unikać długotrwałego przebywania na słońcu.
 • Polacy mają lepsze samopoczucie niż przed laty

  Polacy mają lepsze samopoczucie niż przed laty

  W ciągu ostatnich dwudziestu lat poprawiło się samopoczucie Polaków. Jesteśmy zadowoleni z życia i dumni z własnych osiągnięć. Rzadziej złościmy się na otaczający nas świat. Nie zmieniło się tylko jedno: poczucie lekceważenia przez władzę - pisze "Dziennik".
 • Dorn: Zgłoszę swój przypadek do Księgi Guinessa

  Dorn: Zgłoszę swój przypadek do Księgi Guinessa

  Ponad siedem miesięcy trwa zawieszenie byłego wiceszefa PiS Ludwika Dorna w prawach członka tej partii. Jak zapewnia on sam, ten stan nie wpływa na jego samopoczucie; liczy, że zostanie odwieszony po jesiennym kongresie.
 • Polacy zadowoleni z życia

  Polacy zadowoleni z życia

  Mijający rok był dla Polaków okresem, w którym mieliśmy najlepsze samopoczucie w całym ostatnim 18-leciu - wynika z serii badań przeprowadzonych przez CBOS.
 • Polacy znów szczęśliwi

  Samopoczucie Polaków w roku 2005 jest najlepsze od 1988 roku i nieco lepsze niż przed rokiem. Z analizy okresu 1988- 2005 wynika również, że niemal nie zmienił się odsetek badanych, którzy jako obywatele czują się lekceważeni przez władzę (ok. 30 proc.).
 • Pourlopowe stresy

  O tym, że jak trudny jest powrót z wakacji do pracy świadczy przykład z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanie już zaczęli leczyć pourlopowe stresy. Jak obliczono, co trzeci mieszkaniec półwyspu Iberyjskiego narzeka na złe samopoczucie, co szósty szuka pomocy u lekarza.
 • Pomniejszenie piersi kobiet poprawia ich samopoczucie

  Jak się okazało - piersi operacyjnie pomniejszone, wprawiają kobiety w lepsze samopoczucie. Stwierdzili to lekarze z prestiżowej amerykańskiej kliniki Mayo. Ich zdaniem chirurgicznie pomniejszone piersi wyraźnie poprawiają stan psychiczny pacjentek i ogólnie podnoszą jakość życia kobiet, które do tej pory musiały sobie "radzić" z dużym biustem.