samolot

Synonimy:
samoloty,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samolot (3997)

Zdjęcia - Samolot (0)

 • Polska Lokalna
  Pilot zginął w wypadku awionetki

Filmy - Samolot (51)

 • Lądowania samolotów, które przyprawią cię o ciarki

  Piloci samolotów pasażerskich często muszą mierzyć się z trudnymi warunkami pogodowymi. Silne wiatry, burze lub ulewne deszcze uniemożliwiają spokojne lądowanie. Oto komplikacja z popisem najlepszych umiejętności pilotów. (STORYFUL/x-news)
 • Katastrofa rosyjskiego samolotu. Nikt nie przeżył

  Samolot An-148 Saratowskich Linii Lotniczych rozbił się po wylocie z Moskwy. Na pokładzie było 71 osób, w tym 65 pasażerów. Minister transportu Rosji Maksim Sokołow potwierdził informację o śmierci wszystkich podróżujących maszyną, a minister ds. nadzwyczajnych sytuacji Władimir Puczkow ogłosił, że akcja poszukiwawczo-ratownicza przechodzi w fazę poszukiwawczą. Taka decyzja oznacza, że ratownicy oficjalnie uznali, iż nikt nie przeżył katastrofy.
 • Olbrzymi samolot z kłopotami podczas lądowania

  Nagranie pokazuje jaką walkę musieli stoczyć piloci Airbusa A380 z porywistym wiatrem podczas lądowania. Pasażerowie musieli przeżyć chwilę grozy, ale piloci stanęli na wysokości zadania i wylądowali bezpiecznie.
 • Co zrobić, gdy zabraknie miejsca w samolocie?

  Wiele linii lotniczych sprzedaje więcej biletów niż jest miejsc dla podróżujących na pokładzie samolotu. Pasażer, który będzie z tego powodu poszkodowany może uzyskać odszkodowanie od 250 do 600 euro. Jednak może też wynegocjować dodatkowe bonusy, nawet podwyższające atrakcyjność zaplanowanej podróży.