samochody luksusowe

Artykuły - Samochody luksusowe (6)

 • Leasing luksusowego auta. Furtka dla podwójnego limitu

  Leasing luksusowego auta. Furtka dla podwójnego limitu

  Przedsiębiorca, który najpierw wyleasinguje luksusowe auto, a potem kupi je w ofercie poleasingowej, ujmie w kosztach więcej niż 150 tys. zł. Według doradców podatkowych w przypadku droższych samochodów najbardziej korzystny może okazać się leasing 24-miesięczny, a następnie ich zakup po zakończeniu umowy.
 • Zmiany w podatkach: Zyskają bogaci, a biedniejsi stracą

  Zmiany w podatkach: Zyskają bogaci, a biedniejsi stracą

  Jeżeli akcyzę zastąpi nowa danina, luksusowe mercedesy, audi, BMW czy porsche potanieją o kilkanaście procent. Za to starsze modele używane wyraźnie podrożeją.
 • Zwykły Mercedes Sprinter? Dla niego zapomnisz o każdym Ferrari!

  Zwykły Mercedes Sprinter? Dla niego zapomnisz o każdym Ferrari!

  Kosztują kilkaset tysięcy dolarów, wyglądają lepiej niż niejeden apartament i są kupowane przez gwiazdy. SUVy przerobione przez Becker Automotive Design to jeden z najlepszych sposobów na wydanie dużych pieniędzy.
 • Polacy bardzo chętnie kupują... luksusowe samochody

  Polacy bardzo chętnie kupują... luksusowe samochody

  ​5,6 mld zł - tyle w tym roku jest wart segment samochodów luksusowych i marek premium. To największy i najszybciej rosnący segment na rynku dóbr luksusowych. Duża w tym zasługa preferencyjnych warunków odliczenia VAT w I kwartale roku. Polacy coraz częściej kupują również ekskluzywną odzież i dodatki.
 • W Polsce rośnie sprzedaż aut najdroższych. Od 600 tys. zł

  W Polsce rośnie sprzedaż aut najdroższych. Od 600 tys. zł

  ​W Polsce sprzedaje się coraz więcej samochodów luksusowych, których ceny rozpoczynają się od 600 tys. zł. Wraz z rosnącą sprzedażą i rosnącym zainteresowaniem kierowców na polski rynek wchodzą kolejne luksusowe marki. Ich przedstawiciele podkreślają, że klienci większą wagę przywiązują do indywidualnych cech auta.
 • Prestiż na czterech kółkach

  Od 300 tysięcy do nawet miliona złotych są w stanie zapłacić Polacy za luksusowe auta. Dopracowany design, ekskluzywne wyposażenie oraz najwyższa jakość stosowanych materiałów, to jest to, czego szukają na rynku.

Filmy - Samochody luksusowe (2)

 • Masakra luksusowych samochodów i motocykli

  Na Filipinach odbyło się pokazowe niszczenie zarekwirowanych z przemytu samochodów i motocykli. W wydarzeniu wziął udział prezydent kraju, Rodrigo Duterte. 68 luksusowych pojazdów miało łączną wartość ponad 5 mln dol. Wśród zniszczonych maszyn znajdowały się samochody Porsche oraz motocykle marki Harley Davidson. Podobne pokazy są regularnie organizowane na Filipinach. Są częścią działalności rządu, która ma na celu potępienie przemytu oraz korupcji. (STORYFUL/x-news)
 • Drogie i piękne: Gumball 3000 w Krakowie

  Kolejnym przystankiem rajdu Gumball 3000 był Kraków. Na krakowskim Kazimierzu pojawiły się tłumy entuzjastów najdroższych samochodów świata. Potem kierowcy udadzą się do Wiednia, Werony i Monako, gdzie Gumball będzie miał swoją metę.