samochody

Artykuły - Samochody (2042)

Zdjęcia - Samochody (0)

Filmy - Samochody (144)

 • Schodząca lawina pochłonęła samochody. Dramatyczne nagranie z Kolorado

  Potężna lawina, która zeszła w pobliżu autostrady w stanie Kolorado, pochłonęła kilka samochodów. Do zdarzenia doszło na drodze prowadzącej przez kanion Ten Mile. Dramatyczne nagranie z zejścia lawiny zostały zarejestrowane przez kamerę samochodu jednego z poszkodowanych. Chociaż śnieg unieruchomił samochód, to podróżującym się nic nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Uniwersalny kompakt na każde wyzwanie - Ford Focus

  Kiedy wybieramy nowy samochód, zwykle chcemy, by spełniał jak najwięcej z naszych kryteriów - nie ma może samochodu idealnego, dlatego wielu z nas decyduje się na rozsądny kompromis pomiędzy ceną a funkcjonalnościami. Okazuje się jednak, że dziś trafić na nowy samochód, który dostępny będzie w przeróżnych opcjach, zaspokajających zdecydowaną większość potrzeb klientów, jest bardzo proste. Taki jest choćby nowy Ford Focus - poznajcie jego nową odsłonę!
 • Kompakt w wersji premium - Ford Focus

  Kompaktowe samochody robią coraz większą furorę u klientów - ale myli się ten, kto myśli, że są to wyłącznie niewielkie auta, przeznaczone głównie do jazdy po mieście. Czym mogą zaskoczyć nas dziś producenci samochodów kompaktowych? I jaki jest najnowszy Ford Focus?
 • DW Stories: Co Niemcy myślą o zakazach dla diesli?

  Przekręt, kant, a może długo oczekiwana przez społeczeństwo decyzja? Zapytaliśmy Niemców, co sądzą o zakazie dla diesli?