Motoryzacja - samochód osobowy

Artykuły - Samochód osobowy (5)

 • Śmierć w citroenie

  Na drodze wojewódzkiej 812, gdzie w miejscowości Kożanówka (Lubelskie) zderzyły się w poniedziałek samochód osobowy z ciężarówką, ruch odbywa się już normalnie.
 • Nowy samochód jak warszawa!

  Nowy samochód jak warszawa!

  Pierwszy samochód osobowy opuszcza transportery naszej fabryki. Jest to nasze wspaniałe zwycięstwo nad ciemnymi siłami imperializmu usiłującymi popchnąć świat w odmęty nowej, krwawej rzezi wojennej.
 • Uwaga rekord: 118 km/h za szybko

  Uwaga rekord: 118 km/h za szybko

  W Polanowie (województwo Zachodniopomorskie) przy ul. Koszalińskiej policyjny fotoradar zarejestrował samochód osobowy poruszający się z prędkością 168 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Z relacji świadków zdarzenia wynika, że mężczyzna świadomie popełnił wykroczenie, ponieważ chwalił się, że w 12 minut jest w stanie pokonać trasę z Polanowa do Koszalina. Kierowcę
 • Atrakcyjniejszy leasing?

  Atrakcyjniejszy leasing?

  Podatnicy decydujący się leasingować samochód osobowy mają prawo do odliczenia 50 proc. podatku VAT, ale nie więcej niż 5000 zł. Taka zmiana wpłynie niewątpliwie na popularność leasingowania samochodów osobowych, które w ostatnich latach ze względu na niesprzyjające regulacje prawne były przedmiotem leasingu niezwykle rzadko.
 • Dla siedmiu osób...

  Dla siedmiu osób...

  Po trzech latach produkcji Renault Trafic francuska firma wprowadza na rynek wersję Generation, która w zamyśle traktowana ma być jak samochód osobowy.