Sam Rockwell

Synonimy:
Rockwell Sam,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sam Rockwell (10)

 • Sam Rockwell zainteresowany główną rolą w filmie o legendarnym muzyku country

  Sam Rockwell zainteresowany główną rolą w filmie o legendarnym muzyku country

  Laureata Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" niedawno można było oglądać w roli legendarnego choreografa Boba Fosse'a w serialu "Fosse/Verdon". Możliwe, że wkrótce Rockwell zamieni taniec na śpiew. Aktor może wcielić się w postać muzyka country Merle'a Haggarda.
 • Sam Rockwell jako legendarny muzyk country?

  Sam Rockwell jako legendarny muzyk country?

  Sama Rockwella, laureata Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", niedawno można było oglądać w roli legendarnego choreografa Boba Fosse w serialu "Fosse/Verdon". Możliwe, że wkrótce aktor zamieni taniec na śpiew i wcieli się w postać muzyka country Merle'a Haggarda.
 • Sam Rockwell w nowym filmie Clinta Eastwooda

  Sam Rockwell w nowym filmie Clinta Eastwooda

  89-letni Clint Eastwood nie zamierza w najbliższym czasie przechodzić na emeryturę. Zdobywca czterech Oscarów przygotowuje się do zdjęć do swojego najnowszego filmu "The Ballad of Richard Jewell".
 • Anne Hathaway spanikowała

  Anne Hathaway spanikowała

  Laureatka Oscara Anne Hathaway ("Nędznicy") oraz Chloe Moretz ("Movie 43") i Sam Rockwell ("7 psychopatów") negocjują swój udział w czarnej komedii, zatytułowanej "Laggies". Projekt przygotowuje aktorka, scenarzystka i reżyserka Lynn Shelton.
 • Aktor, który porywa psy

  Aktor, który porywa psy

  30 listopada na ekrany polskich kin trafi czarna komedia "7 psychopatów" w reżyserii Martina McDonagha. Irlandzki reżyser, który znany jest polskiej widowni z obrazu "Najpierw zwiedzaj, potem strzelaj", tym razem zabiera nas do Los Angeles.
 • Wilde zajęła miejsce Garner

  Wilde zajęła miejsce Garner

  Olivia Wilde, gwiazda filmu "Kowboje i obcy", na planie którego spotkała się z Danielem Craigiem oraz Harrisonem Fordem, znana wcześniej głównie z roli w popularnym serialu "Dr House", dołączyła do obsady filmu "Better Living Through Chemistry". Aktorka zastąpiła na planie Jennifer Garner, która musiała zrezygnować z roli.
 • Johansson w projekcie Kubricka

  Johansson w projekcie Kubricka

  Niezrealizowany projekt Stanleya Kubricka "Lunatic at Large" trafi wreszcie na ekrany kin. W głównych rolach w filmie w reżyserii Chrisa Palmera zobaczymy: Scarlett Johansson i Sama Rockwella - poinformował "Production Weekly".
 • Cage zostanie kretem

  Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.
 • Ryzykował tabloidowym skandalem

  Ryzykował tabloidowym skandalem

  Sam Rockwell ryzykował bulwarówkowym skandalem, przygotowując się do roli w swoim najnowszym filmie "Udław się!" ("Choke"). Aktor uczęszczał bowiem na terapię dla seksoholików.

Filmy - Sam Rockwell (2)

 • "7 psychopatów": aktorzy o filmie

  "7 psychopatów" to komedia kryminalna, której akcja koncentruje się wokół porwanego psa należącego do niebezpiecznego gangstera i tarapatów, w jakie wpadają przez niego bohaterowie. O filmie opowiadają grający w nim aktorzy: Christopher Walken, Colin Farrell, Sam Rockwell i Woody Harrelson.
 • "7 psychopatów" - fragment filmu

  "7 psychopatów" to komedia kryminalna Martina McDonagha. Marty właśnie kończy swój scenariusz, który zatytułował "Siedmiu psychopatów", kiedy jego przyjaciel wpada w poważne tarapaty. Wszystko dlatego, że ukradł psa niebezpiecznego gangstera... Zobacz fragment filmu.