salony

Artykuły - Salony (87)

 • Pierwszy salon gier na automatach Totalizatora Sportowego uruchomiono w Bydgoszczy

  Pierwszy salon gier na automatach Totalizatora Sportowego uruchomiono w Bydgoszczy

  Pierwszy salon gier na automatach Totalizatora Sportowego otwarto w Bydgoszczy w ramach programu pilotażowego - poinformowała PAP w środę spółka. Dodała, że wkrótce uruchomi kolejne punkty. Z informacji PAP wynika, że w połowie lipca ma być uruchomiony salon w Warszawie.
 • ABC Data otworzy pierwszy salon Xiaomi Mi Store w Warszawie

  ABC Data, pierwszy w Polsce dystrybutor urządzeń Xiaomi, 12 maja 2018 r. otworzy w Warszawie Mi Store - oficjalny salon z urządzeniami chińskiego producenta. Sklep będzie mieścił się na parterze centrum handlowego Arkadia.
 • BRIJU otwiera kolejne salony i inwestuje w promocję marki

  Notowana na GPW jubilerska spółka BRIJU otworzyła dziś salon jubilerski w CH Wola Park w Warszawie. Nowo otwarty sklep to 47 placówka jej sieci sprzedażowej. Jednocześnie spółka kontynuuje działania promujące markę BRIJU m.in. poprzez działania cross-marketingowe z znanymi sieciami handlowymi.
 • Styl loftowy w salonie!

  Styl loftowy w salonie!

  Mieszkanie w stylu loft to surowe wnętrza o nowoczesnym charakterze. Na styl loftowy w swoim mieszkaniu decydują się nie tylko ludzie młodzi w wielkich miastach. Styl ten zatacza coraz szersze kręgi, bo ma w sobie design, któremu trudno odmówić wyjątkowego klimatu. Czym jest styl loftowy i jak przenika na nowoczesne salony? Sprawdzamy, gdzie najlepiej postawić na styl loft i jak urządzić mieszkanie w stylu loft.
 • Uruchomienie nowego salonu firmowego

  Raport bieżący nr 6/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent, Spółka) informuje o uruchomieniu kolejnego salonu firmowego w stacjonarnej sieci sprzedaży Emitenta. Nowy salon powstał w nowo otwartym centrum handlowym Posnania w Poznaniu. Salon jest siódmym salonem firmowym Emitenta poza siedzibą Spółki i trzecim punktem sprzedaży na terenie Poznania. Nowy salon firmowy poz
 • Empik chce otwierać po 14-15 nowych salonów rocznie

  Do końca 2016 Empik otworzy jeszcze 12 sklepów - poinformowała PAP prezes spółki Ewa Schmidt-Belcarz. W ubiegłym roku spółka otworzyła 15 nowych salonów i podobne tempo chce utrzymać do 2020 roku. Empik spodziewa się kilkuprocentowego wzrostu przychodów w 2016 r. na porównywalnej bazie sklepów.
 • Uruchomienie nowego salonu firmowego

  Raport bieżący nr 4/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 20 lipca 2016 r. Emitent uruchomił kolejny salon firmowy zlokalizowany na terenie centrum handlowego Galeria Katowicka w Katowicach. Otwarty salon zastąpił stoisko handlowo-prezentacyjne Emitenta w tej samej lokalizacji. Operacja została zrealizowana w ramach przeprowadzanej optymal
 • Otwarcie kolejnego salonu firmowego

  Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 24 lutego 2016 r. o godzinie 12:00 Emitent uruchomił kolejny salon firmowy zlokalizowany na terenie centrum handlowego Manufaktura w Łodzi. Jest to już piąty salon firmowy oraz jedenasty punkt handlowy Emitenta poza siedzibą Spółki. Nowy salon firmowy poza pełną ofertą metali szlachetnych, funkcjonuje także jako kantor wymiany walut. Otwarcie nowego salonu firmowego Emitenta jest z
 • Otwarcie nowego salonu firmowego w Poznaniu

  Zarząd Spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A. (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu 6 grudnia 2015 r. o godzinie 15:00 Emitent uruchomił kolejny salon firmowy zlokalizowany w centrum handlowym Galeria Malta w Poznaniu. Jest to czwarty salon firmowy oraz dziesiąty punkt handlowy Emitenta poza siedzibą Spółki. Nowy salon firmowy poza ofertą metali szlachetnych, pełni także funkcję kantoru wymiany walut. Otwarcie nowego salonu firmowego Emitenta jest związane z kont
 • Wielki błękit czy ciepły beż - idealne kolory w twoim salonie

  Wielki błękit czy ciepły beż - idealne kolory w twoim salonie

  Chcesz poznać charakter człowieka? Spójrz na jego salon. Wystrój tego pomieszczenia może dużo powiedzieć o domownikach. Ważny jest styl mebli oraz dodatki, które podkreślają indywidualny charakter pokoju dziennego. Jednak główną rolę w aranżacji salonu pełni kolor ścian. Jakie kolory są obecnie modne?

Filmy - Salony (2)