Salon sukien ślubnych

Artykuły - Salon sukien ślubnych (14)

 • Monika Mrozowska: Ślub za rok

  Monika Mrozowska: Ślub za rok

  Aktorka Monika Mrozowska przygotowuje się do ślubu. - Z jednej strony chciałabym, żeby suknia miała zabudowaną szyję, a z drugiej zaś - podobają mi się suknie z głębokim dekoltem. Faktycznie jest z tym problem - przyznaje aktorka. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" z udziałem Moniki Mrozowskiej można zobaczyć w piątek, 25 marca, o godz. 22, w telewizji TLC.
 • Natalia Siwiec w "Salonie Sukien Ślubnych: Polska"

  Natalia Siwiec w "Salonie Sukien Ślubnych: Polska"

  Już w najbliższy piątek, 26 lutego, w kolejnym odcinku programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" w telewizji TLC zobaczymy między innymi Natalię Siwiec. Jaką suknię wybierze? Sprawdźcie!
 • Drugi sezon "Salonu Sukien Ślubnych" od 12 lutego

  Drugi sezon "Salonu Sukien Ślubnych" od 12 lutego

  Nieważne czy przyszła panna młoda szuka sukni prostej i klasycznej czy nietypowej i z pazurem. Nie ma znaczenia czy jest na czasie z aktualnie panującymi trendami w modzie ślubnej, czy też ma ograniczenia w postaci budżetu, jaki może przeznaczyć na idealną kreację. W tym "Salonie" spełniają się marzenia każdej przyszłej panny młodej! Specjaliści od stylu ze Stefano Terrazzino - dyplomowanym krawcem - na czele, wybierają dla kobiet suknie, które przemieniają je w prawdziwe księżniczki. Łzy wzruszenia u panien młodych i zachwyt na twarzach ich bliskich to najlepszy dowód na to, że jesteśmy świadkami magicznej metamorfozy. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" na nowo otwiera swoje podwoje! Premierowe odcinki programu już od piątku, 12 lutego w TLC.
 • Natalia Siwiec wybrała już suknię ślubną

  Natalia Siwiec wybrała już suknię ślubną

  Natalia Siwiec ma już suknię ślubną. Wciąż nie jest jednak pewna, czy dokonała dobrego wyboru, podobały jej się bowiem aż dwie kreacje. Żałuje też, że w podjęciu decyzji nie pomógł jej Mariusz Raduszewski. Suknię, w której modelka weźmie ślub, Polacy będą mogli zobaczyć w programie "Salon sukien ślubnych".
 • Stefano Terrazzino wraca jako gospodarz "Salonu sukien ślubnych"

  Stefano Terrazzino wraca jako gospodarz "Salonu sukien ślubnych"

  Tancerz po raz drugi będzie gospodarzem programu "Salon sukien ślubnych". W drugim sezonie ślubnego show wymarzone kreacje wybiorą dwadzieścia cztery panny młode, m.in. Natalia Siwiec i Monika Mrozowska. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 12 lutego na antenie stacji TLC.
 • Druga seria "Salonu Sukien Ślubnych" w lutym w TLC

  Druga seria "Salonu Sukien Ślubnych" w lutym w TLC

  Nieważne czy przyszła panna młoda szuka sukni prostej i klasycznej czy nietypowej i z pazurem. Nie ma znaczenia czy jest na czasie z aktualnie panującymi trendami w modzie ślubnej, czy też ma ograniczenia w postaci budżetu, jaki może przeznaczyć na idealną kreację. W tym "Salonie" spełniają się marzenia każdej przyszłej panny młodej! Specjaliści od stylu ze Stefano Terrazzino - dyplomowanym krawcem - na czele, wybierają dla kobiet suknie, które przemieniają je w prawdziwe księżniczki. Łzy wzruszenia u panien młodych i zachwyt na twarzach ich bliskich to najlepszy dowód na to, że jesteśmy świadkami magicznej metamorfozy. "Salon Sukien Ślubnych: Polska" na nowo otwiera swoje podwoje. Premierowe odcinki programu już od piątku, 12 lutego w TLC.
 • Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną

  Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną

  ​W najbliższym odcinku "Salonu Sukien Ślubnych: Polska" na poszukiwanie swoich wymarzonych kreacji wyruszają trzy warszawianki. Oprócz miejsca zamieszkania łączy je także wizja idealnej sukienki. Wszystkie zgodnie przyznają, że nie może to być typowa "beza" ze zdobieniami oraz błyskotkami. Najchętniej widziałyby się w kroju prostym, pięknym i takim, który będzie idealnie podkreślał ich atuty oraz pasował do osobowości. Gwiazdą odcinka będzie Natalia Siwiec.
 • "Salon sukien ślubnych": Justyna Steczkowska pomaga swojej fance

  "Salon sukien ślubnych": Justyna Steczkowska pomaga swojej fance

  ​Suknie ślubne, będące spełnieniem marzeń każdej kobiety. Profesjonalne konsultantki, które potrafią czytać w myślach swoich klientek. Zobacz prawdziwe emocje, jakie towarzyszą pannom młodym i ich bliskim, podczas wyboru tej jedynej i wymarzonej sukni. Trzy różne bohaterki i zupełnie inne życiowe doświadczenia, ale cel ten sam - znaleźć kreację ślubną, która będzie spełnieniem ich marzeń. Już 13 września o godz. 11 w TLC kolejna odsłona "Salonu Sukien Ślubnych: Polska" z gościnnym udziałem Justyny Steczkowskiej.
 • "Salon Sukien Ślubnych": Kurdej-Szatan pomaga przyjaciółce

  "Salon Sukien Ślubnych": Kurdej-Szatan pomaga przyjaciółce

  Już w najbliższą niedzielę o godz. 11 kolejna odsłona "Salonu Sukien Ślubnych: Polska". Dla każdej z bohaterek drugiego odcinka wybór sukni ślubnej oznacza coś zupełnie innego. Dla jednej jest to koniec niezależności i symbol urzędowej decyzji, która na zawsze odmieni jej życie. Dla drugiej to początek prawdziwego dorosłego życia. Trzecia zaś traktuje wybór sukni jak początek wielkiej przygody. Ile przyszłych panien młodych, tyle znaczeń i tyle różnych wizji ich wymarzonej ślubnej kreacji! Która okażę się tą idealną?
 • Stefano Terrazzino: Trzeba iść po swoje!

  Stefano Terrazzino: Trzeba iść po swoje!

  Z prawdziwie włoskim temperamentem zabiera się za każde nowe zajęcie. Zauroczył nas tańcem, zachwycił umiejętnością naśladowania znanych piosenkarzy, teraz pomoże pannom młodym.

Zdjęcia - Salon sukien ślubnych (8)

 • film.interia.pl
  Doda w "Salonie Sukien Ślubnych"
 • film.interia.pl
  Doda w "Salonie Sukien Ślubnych"
 • film.interia.pl
  Doda w "Salonie Sukien Ślubnych"
 • film.interia.pl
  Doda w "Salonie Sukien Ślubnych"
 • film.interia.pl
  Doda w "Salonie Sukien Ślubnych"
 • film.interia.pl
  Doda w "Salonie Sukien Ślubnych"

Filmy - Salon sukien ślubnych (10)