salon samochodowy w Detroit

Artykuły - Salon samochodowy w Detroit (8)

 • Detroit Auto Show 2016 już trwa

  Detroit Auto Show 2016 już trwa

  Jedna z najważniejszych imprez w świecie motoryzacji, jaka odbywa się w Stanach Zjednoczonych, rozpoczęła się dzisiaj.
 • Salon samochodowy w Detroit na video. Część druga

  Salon samochodowy w Detroit na video. Część druga

  W USA trwa największy w Ameryce Północnej salon samochodowy. Zapraszamy do obejrzenia reportażu przygotowanego dla nas przez Telewizję Detroit.
 • Peugeot SR1

  Peugeot SR1

  Już w najbliższy poniedziałek rusza salon samochodowy w Detroit. Będziemy tam, aby przekazać wam najnowsze trendy pokryzysowej amerykańskiej motoryzacji.
 • Trzy mercedesy w jednym!

  Trzy mercedesy w jednym!

  Chociaż salon samochodowy w Detroit to bastion amerykańskiej motoryzacji, miłośnicy aut europejskich na pewno nie powinni czuć się dyskryminowani.
 • Całkiem nowy Volkswagen!

  Chociaż salon samochodowy w Detroit dla zwiedzających dopiero się rozpoczyna, producenci już myślą o kolejnych wielkich imprezach.
 • Zbliża się salon w Genewie

  Zbliża się salon w Genewie

  Dopiero zakończył się salon samochodowy w Detroit, a już rozpoczynają się przygotowania do kolejnej wystawy - tym razem w Genewie.
 • Detroit i Dakar w INTERIA.PL

  Detroit i Dakar w INTERIA.PL

  Rozpoczęły się już dwa ważne motoryzacyjne wydarzenia: salon samochodowy w Detroit i najtrudniejszy rajd świata: Dakar 2007.
 • Ogień krzyżowy

  Ogień krzyżowy

  Pierwszy w tym roku salon samochodowy w Detroit nie bez przyczyny nazwany został salonem prototypów. W stolicy północnoamerykańskiej motoryzacji wiele projektów po raz pierwszy ujrzało światło dzienne. Nie inaczej było z dzieckiem rodzimej marki - koncepcyjnym samochodem sportowym - Chryslerem Crossfire. Ten niewątpliwie atrakcyjny pojazd łączy w sobie tradycyjne europejskie proporcje stylistyczne i własności jezdne z amerykańskim charakterem i mocnym silnikiem. Stanowi on nowy wizerunek Chryslera - połączenie amerykańskiej historii z duchem światowca. Zobacz z bliska Chrysler'a Crossfire w naszej galerii.

Filmy - Salon samochodowy w Detroit (3)

 • Piękne auta - i jeszcze piękniejsze dziewczyny

  W dzisiejszych czasach premiery nowych samochodów w niczym nie odbiegają od premier hollywoodzkich produkcji… Producenci aut i organizatorzy targów motoryzacyjnych świetnie o tym wiedzą. Piękny samochód najlepiej zareklamuje i sprzeda piękna kobieta (nieco rzadziej atrakcyjny mężczyzna). A jeśli uroda hostessy idzie w parze z wiedzą i kompetencją, sukces jest gwarantowany!
 • Dziewczyny salonu w Detroit

  Żaden salon samochodowy nie może obyć się bez pięknych kobiet. Nie inaczej jest w Detroit...
 • Najważniejsze wydarzenia salonu w Detroit

  W Detroit trwa salon NAIAS 2012. Przedstawiamy najważniejsze premiery.