Salma Hayek

Artykuły - Salma Hayek (152)

 • Salma Hayek krytycznie o Barbie na cześć Fridy Kahlo

  Salma Hayek krytycznie o Barbie na cześć Fridy Kahlo

  Na rynku zadebiutowała niedawno wyjątkowa kolekcja lalek Barbie, wśród których znalazła się podobizna legendarnej malarki Fridy Kahlo. Odtwórczyni głównej roli w poświęconym jej biograficznym filmie o sposobie przedstawienia artystki nie ma jednak najlepszego zdania...
 • Salma Hayek zachwyca w wiosennej odsłonie

  Salma Hayek zachwyca w wiosennej odsłonie

  Filmowa Frida Kahlo wciąż zniewala urodą, seksapilem i charyzmą. Salma Hayek w szmaragdowej, odsłaniającej ramiona sukni od Gucci zachwyciła na festiwalu w Palm Springs, który zdaje się być filmowo-modową rozgrzewką przed zbliżającą się galą rozdania Złotych Globów.
 • Salma Hayek: Harvey Weinstein był potworem

  Salma Hayek: Harvey Weinstein był potworem

  Salma Hayek to kolejna gwiazda, która oskarżyła o molestowanie Harveya Weinsteina. Aktorka stwierdziła, że producent starał się sabotować "Fridę", przy której współpracowali, gdy odrzuciła jego awanse. Dodała, że groził jej śmiercią.
 • Salma Hayek wspiera ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku

  Salma Hayek wspiera ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku

  W piątek, 22 września, minął ostatni dzień trzydniowej żałoby narodowej w Meksyku. W akcję mającą na celu pomoc ofiarom włączyły się gwiazdy wielkiego ekranu.
 • ​Salma Hayek: Stuknięta żonka płatnego zabójcy

  ​Salma Hayek: Stuknięta żonka płatnego zabójcy

  "To autentycznie wspaniała postać. Być może wyszła za mąż dość nietypowo, bo zakochała się w profesjonalnym zabójcy, ale to naprawdę twarda babka" - tak Salma Hayek opisuje swoją postać w filmie "Bodyguard zawodowiec".
 • Salma Hayek: Meksykański temperament

  Salma Hayek: Meksykański temperament

  Gdy patrzy się na Salmę Hayek, nie sposób uwierzyć, że meksykańska aktorka drugiego września kończy 50 lat. Gwieździe udało się zachować naturalną urodę, mimo że nigdy nie starała się wyglądać perfekcyjnie i ignorowała rady starszych koleżanek, by wstrzykiwać sobie botoks. Jednocześnie zawsze pozostawała skromna i otwarcie prosiła fanów, by się nią nie zachwycali. "Jestem chodzącą bombą emocjonalną" - przekonywała.
 • Hayek, Clooney i Gere nagrodzeni w obecności papieża

  Hayek, Clooney i Gere nagrodzeni w obecności papieża

  Aktorzy Salma Hayek, George Clooney i Richard Gere otrzymali w niedzielę, 29 maja, w Watykanie w obecności papieża Franciszka medale Drzewka Pokoju. Wręczono im je w czasie spotkania fundacji Scholas Occurrentes, działającej z inicjatywy papieża na polu edukacji.
 • Salma Hayek: Surowe serce

  Salma Hayek: Surowe serce

  Od piątku, 30 października, Salmę Hayek będziemy mogli oglądać w filmie "Pentameron" w reżyserii Matteo Garrone. Jej bohaterka - królowa Longtrellis - by zwiększyć szansę na zajście w ciążę, zjada surowe serce morskiego smoka.
 • Lubaszenko i Linda zlekceważyli Salmę Hayek

  Lubaszenko i Linda zlekceważyli Salmę Hayek

  W 1997 roku na festiwalu w Karlowych Warach Bogusław Linda i Olaf Lubaszenko promowali film "Zabić Sekala". Gdy siedzieli przy hotelowym barku, pijąc becherovkę, zagadnęła do nich Salma Hayek. Polacy nie rozpoznali hollywoodzkiej gwiazdy i zlekceważyli ją.
 • Salma Hayek zjada surowe serce

  Salma Hayek zjada surowe serce

  W pokazywanym na festiwalu w Cannes anglojęzycznym debiucie Matteo Garrone "The Tale of Tales" Salma Hayek wcieliła się w XVII-wieczną hiszpańską królową, która, by zwiększyć szansę na zajście w ciążę, zjada surowe serce morskiego smoka.

Zdjęcia - Salma Hayek (5)

 • film.interia.pl
  "Pentameron"
 • film.interia.pl
  "Pentameron"
 • film.interia.pl
  "Pentameron"
 • film.interia.pl
  10 najlepszych striptizów w historii kina
 • muzyka.interia.pl
  Rihanna i przyjaciele na Diamond Ball

Filmy - Salma Hayek (6)