Saleta

Artykuły - Saleta (75)

 • Będzie rewanżowy pojedynek Saleta - Najman

  Przemysław Saleta stanie ponownie w ringu naprzeciwko Marcina Najmana. Zawodnicy, którzy zmierzyli się już na 14. Konfrontacji Sztuk Walki MMA, zmierzą się tym razem w walce w formule K1.
 • Dawny rywal Salety w krytycznym stanie

  Turecki bokser Sinan Samil Sam, który w 2002 roku odebrał Przemysławowi Salecie tytuł zawodowego mistrza Europy w wadze ciężkiej, znajduje się w stanie krytycznym w szpitalu w Stambule.
 • Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawi się dużo polskich, jak i zagranicznych nowości, m.in. program "Pięściarze" z Przemysławem Saletą. Do grona prowadzących dołączył również aktor Olaf Lubaszenko.
 • Saleta lepszy od... "Pudziana"

  Saleta lepszy od... "Pudziana"

  Ponad 3,6 mln widzów oglądało sobotnią galę KSW, podczas której zwycięskie pojedynki stoczyli m.in. Przemysław Saleta oraz Mariusz "Pudzian" Pudzianowski.
 • Saleta: Temat Najmana jest dla mnie zamknięty

  - Temat Najmana jest dla mnie zamknięty - mówi Przemysław Saleta po sobotnim zwycięstwie nad Marcinem Najmanem podczas łódzkiej gali KSW 14.
 • 14. Gala KSW: Saleta z Najmanem pobili "Pudziana"

  14. Konfrontację Sztuk Walki, jaką przeprowadzono w ostatnią sobotę, w szczytowym momencie na antenie Polsatu oglądało 4,4 mln widzów! Co ciekawe, największą oglądalność miała walka Marcina Najmana z Przemysławem Saletą, a nie pojedynek wieczoru - Mariusz Pudzianowski - Eric Esch.
 • Kawulski: Nie oglądajcie walki Saleta - Najman!

  Kawulski: Nie oglądajcie walki Saleta - Najman!

  Współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski w rozmowie z portalem BoxingNews.pl odniósł się do słów krytyków, którzy wyszydzają sens organizacji walki Marcina Najmana z Przemysławem Saletą.
 • Najman odpowiada na zarzuty Salety

  Przemysław Saleta w kilku mocnych zdaniach skrytykował Marcina Najmana. Na odpowiedź "El Testosterona" nie trzeba było długo czekać. Przypomnijmy, że panowie wszelkie waśnie rozstrzygną 18 września podczas 14 już gali Konfrontacji Sztuk Walki.
 • Saleta o Najmanie: On jest przerażony

  - Nie bardzo wiem, co on miałby zrobić, żeby wygrać nie tylko ze mną, ale z kimkolwiek innym, kto ma pojęcie o walce - mówi w rozmowie z boxingnews.pl Przemysław Saleta, który 18 września na gali KSW zmierzy się z Marcinem Najmanem.
 • Ostra wymiana zdań Salety z Najmanem

  Marcin Najman i Przemysław Saleta skrzyżują rękawice podczas wrześniowej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas wtorkowej konferencji prasowej obydwaj panowie nie szczędzili sobie gorzkich słów.

Filmy - Saleta (2)

 • Czy flirt z Youtubem wyjdzie tym gwiazdom na dobre?

  Wychowała ich telewizja i realia w niej panujące. Jednak w dobie konkurencji zaczęli zastanawiać się nad tym skąd czerpać dodatkowe profity. Wpadli na pomysł, aby swoją telewizyjną popularność wykorzystać na YouTubie. Tylko, czy odniesienie sukcesu w internecie jest takie proste?
 • Przemek Saleta u kosmetyczki

  Kiedyś do salonów kosmetycznych chodziły głownie panie, teraz odwiedza je również płeć brzydsza. Przemysław Saleta to mężczyzna, który nie boi się ani maseczki, ani masażu.