salami

Artykuły - Salami (84)

 • Ewa Kopacz otworzyła w Sejmie dwie nowe sale dla posłów

  Dwie nowe, klimatyzowane i umożliwiające głosowanie przez iPady sale, w których będą się zbierać sejmowe komisje i podkomisje, otworzyła marszałek Sejmu Ewa Kopacz w czwartek w Nowym Domu Poselskim. Chcemy, by komisje mogły pracować częściej - zadeklarowała.
 • We Francji mają być testowane legalne sale dla narkomanów

  Francja może być kolejnym krajem europejskim, który otworzy publiczne sale, gdzie osoby uzależnione od twardych narkotyków będą je zażywać pod medycznym nadzorem. Projekt, który zgłosiło ministerstwo zdrowia, ma ograniczyć choroby zakaźne wśród narkomanów.
 • "Sala samobójców" nagrodzona w Hollywood

  "Sala samobójców" nagrodzona w Hollywood

  "Sala samobójców" w reżyserii Jana Komasy i aktor Michael York - to główni laureaci zakończonego w Los Angeles 13. Festiwalu Polskich Filmów. Amerykańska widownia obejrzała ponad 50 obrazów zrealizowanych w Polsce lub z udziałem polskich twórców.
 • Norwegia: Breivik zaatakowany butem na sali sądowej

  Norwegia: Breivik zaatakowany butem na sali sądowej

  Anders Breivik, oskarżony o dokonanie masakry w Oslo i na wyspie Utoya, w wyniku której zginęło 69 osób, został w piątek zaatakowany butem przez mężczyznę siedzącego na sali rozpraw. Zamiast Breivika but trafił w jego obrończynię.
 • "Iran zaatakuje kraj, który wykorzystają jego wrogowie"

  "Iran zaatakuje kraj, który wykorzystają jego wrogowie"

  Iran zaatakuje kraj, którego terytorium wykorzystają jego wrogowie do uderzenia na islamską republikę - powiedział agencji Fars wiceszef irańskiej Gwardii Rewolucyjnej generał Hosejn Salami.
 • Sale of TECHKOMPLEKT LLC

  Raport bieżący nr 21/2011Podstawa prawna: Inne uregulowania WESTA ISIC S.A. (the "Company" or the "Group") informs that, on 27 December 2011 the Board of Directors of the Company decided to sell 100% shares in its Ukrainian subsidiary, TECHKOMPLEKT LLC following an agreement with a strategic buyer. Another Group subsidiary, INDUSTRIAL ENERGY SYSTEMS LLC (logistics and warehousing), which was owned by TECHKOMPLEKT LLC, will be transferred to WESTA-DNEPR JSC and WESTA INDU
 • "Sala samobójców" laureatem Debiutów

  "Sala samobójców" laureatem Debiutów

  "Sala samobójców" w reżyserii Jana Komasy został najlepszym filmem zakończonego w nocy z 28 na 29 listopada w Koninie 21. Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty".
 • Złote Kaczki dla "Sali samobójców"

  Złote Kaczki dla "Sali samobójców"

  "Sala samobójców" w reż. Jana Komasy to zdaniem czytelników magazynu "Film", przyznających nagrody filmowe Złote Kaczki, najlepszy film sezonu 2010/2011. Ta produkcja otrzymała też Złote Kaczki w kategoriach: najlepsze zdjęcia, scenariusz i aktor.
 • Posłowie PiS opuścili salę posiedzeń Sejmu

  Posłowie PiS opuścili salę posiedzeń Sejmu

  Część posłów PiS opuściło salę obrad Sejmu po tym, gdy premier Donald Tusk w swoim wystąpieniu zasugerował, że wydarzenia 11 listopada w Warszawie to następstwo wspierania przez PiS "chuliganów ubranych w szaliki klubowe".
 • "Daas" i "Sala samobójców" zdobywcami Nagrody Filmowej im. A. Munka

  "Daas" i "Sala samobójców" to dwa filmy, które otrzymały Nagrodę Filmową im. Andrzeja Munka. Konkurs - po siedmiu latach nieobecności - odbył się w ramach XVI edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi. Nagrody zostaną wręczone w sobotę 12 listopada.