Sala Kolumnowa

Artykuły - Sala Kolumnowa (-3)

 • Noc Muzeów 2013 w Sejmie

  Jak co roku, w Noc Muzeów, Sejm otwiera swoje drzwi dla zwiedzających. Hall główny, Sala Kolumnowa, galeria sali posiedzeń Sejmu, korytarz marszałkowski - wnętrza, znane na co dzień z mediów - będą w nocy z 18 na 19 maja, w godz. 19.00-1.00 - dostępne dla zwiedzających.
 • Pałac Prezydencki otwarty dla zwiedzających

  Pałac Prezydencki otwarty dla zwiedzających

  Sala Kolumnowa, kaplica prezydencka, a także rzeźba przedstawiająca... praskiego pijaczka - takie atrakcje czekają na zwiedzających Pałac Prezydencki przy Krakowskim Przedmieściu. Pałac otwiera podwoje dla zwiedzających w sobotę i niedzielę.
 • Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim

  Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim

  Zwiedzanie wnętrz Pałacu Prezydenckiego m.im. Sali Kolumnowej, gdzie na telebimie wyświetlano życzenia pary prezydenckiej, warsztaty z robotyki i słodkie upominki - to wszystko czekało na dzieci, które odwiedziły siedzibę głowy państwa w Dniu Dziecka.
 • Dzień otwarty w parlamencie

  Sala plenarna, gdzie odbywają się obrady Sejmu, gabinety marszałków Sejmu i Senatu oraz Sala Kolumnowa znana z posiedzeń sejmowych komisji śledczych - cieszyły się największym zainteresowaniem wśród tych, którzy 3 maja skorzystali z dnia otwartego w polskim parlamencie.
 • Polacy oddają hołd parze prezydenckiej

  Polacy oddają hołd parze prezydenckiej

  Trumny z ciałami pary prezydenckiej zostały we wtorek po południu wystawione na widok publiczny w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Od godz. 14 do sali, w której umieszczono trumny przybywają ci, którzy chcą oddać hołd Lechowi i Marii Kaczyńskim.
 • Trumny pary prezydenckiej w Sali Kolumnowej

  Po mszy świętej w kaplicy Pałacu Prezydenckiego trumny z ciałami pary prezydenckiej zostały przeniesione do Sali Kolumnowej, gdzie odbyło się nabożeństwo z udziałem rodziny i przedstawicieli Kancelarii Prezydenta.
 • Trumny zostaną wystawione w Sali Kolumnowej

  Trumny z ciałami tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich zostaną wystawione na widok publiczny w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego.

Filmy - Sala Kolumnowa (2)