Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu

Artykuły - Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu (10)

 • "Księżyc w nowiu" filmem roku?

  "Księżyc w nowiu" filmem roku?

  Film "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu" dostał najwięcej nominacji do brytyjskich National Movie Awards. Widzowie docenili m.in. kreacje trójki aktorów grających w obrazie Chrisa Weitza główne role.
 • Rodzice narzekają na "Zmierzch"

  Rodzice narzekają na "Zmierzch"

  Stephanie Meyer stała się za sprawą sagi "Zmierzch" najpopularniejszą autorką książek młodzieżowych, której sukces porównuje się do osiągnięć J.K. Rowling - autorki "Harry'ego Pottera". Ostatnio obie pisarki mają jeszcze jedną wspólną cechę - ich twórczość znalazła się na liście książek, na które najczęściej narzekają rodzice i nauczyciele.
 • Ostatni "Zmierzch": Będa dwa filmy?

  Ostatni "Zmierzch": Będa dwa filmy?

  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu" okazał się maszynką do robienia naprawdę dużych pieniędzy i nic dziwnego, że trwają już pracę nad ekranizacjami kolejnych części książkowej serii Stephenie Meyer. Są szanse, że ostatnia z nich, "Przed świtem", zostanie rozbita na dwa osobne filmy - spekuluje "Variety".
 • Pattinson: Jesteśmy jak Beatlesi

  Pattinson: Jesteśmy jak Beatlesi

  Robert Pattinson porównał popularność, która towarzyszy gwiazdom filmowej serii "Zmierzch" do objawów Beatlemanii.
 • Rekordowy "Księżyc w nowiu"

  Rekordowy "Księżyc w nowiu"

  Film "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu" zmiażdżył konkurencję, debiutując w USA na zestawieniu box office z sumą 140,7 mln dolarów. To nawet lepszy wynik od tego, który miał w zeszłym roku "Mroczny Rycerz".
 • Czy "Zmierzch" jest zboczony?

  Czy "Zmierzch" jest zboczony?

  Kościół rzymskokatolicki wyraził swoje obawy w związku z rosnącą popularnością filmów z serii "Zmierzch". Watykan oficjalnie nazwał sagę o wampirach "moralną próżnią z dewiacyjnym przekazem".
 • Miley Cyrus nie lubi wampirów

  Miley Cyrus nie lubi wampirów

  Miley Cyrus należy chyba do nielicznego grona nastolatek, których nie ogarnął szał sagi "Zmierzch". Perypetie Belli i Edwarda zdają się zupełnie ją nie interesować - pisze "US Magazine".
 • "Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu": OBSADA

  KRISTEN STEWART (Bella Swan) Zadebiutowała jako córka Jodie Foster w "Azylu" (2002). Widzowie mogli ją podziwiać we "Wszystko za życie" (2007) w reżyserii Seana Penna oraz jako córkę Roberta DeNiro w "What Just Happened" (2008) Barry'ego Levinsona. Ponadto wystąpiła w: "Cold Creek Manor", "Świat kobiet" (2007), "Posłańcy' (2007), "Koniec świata" (2006) "Dzikie plemię"(2005). W 2008 roku zagrała główną rolę w ekranizacji "Zmierzchu", stając się jedną z bardziej rozchwytywanych gwiazd Holly
 • "Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu": STEPHENIE MEYER

  Stworzona przez Stephenie Meyer bestsellerowa seria książek, którą rozpoczyna "Zmierzch" stała się prawdziwym fenomenem kulturowym, tymczasem autorka nigdy nie zamierzała zostać pisarką, a historia, którą stworzyła ma zadziwiający początek. Meyer zwierzyła się, że 2 czerwca 2003 roku przyśnił się jej 13. rozdział Zmierzchu, fascynującej historii o miłości zwykłej nastolatki i? wampira.
 • "Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu": WAMPIRY

  Bella Swan jest atrakcyjną i inteligentną dziewczyną zakochaną w wampirze Edwardzie Cullenie. Kiedy opuszcza on Forks, świat Belli wali się w gruzy. Choć kierowały nim szlachetne pobudki, to jednak Bella ich nie zna i wyjazd Edwarda oznacza dla niej koniec miłości życia. Popada w wielomiesięczną depresję. Wyrywa się z niej dzięki odnowieniu przyjaźni z dzieciństwa z Jacobem Blackiem. Jej skłonność do ryzykownych zachowań i pakowania się w kłopoty uruchamia łańcuch potencjalnie katastrofal

Zdjęcia - Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu (15)

 • film.interia.pl
  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu "
 • film.interia.pl
  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu "
 • film.interia.pl
  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu "
 • film.interia.pl
  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu "
 • film.interia.pl
  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu "
 • film.interia.pl
  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu "