rzeź

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Rzeź (Film (2006)[The Tripper] Reż.David Arquette) , Rzeź (Film (2011)[Carnage] Reż.Roman Polański) Rzeź (tytuł filmu Romana Polańskiego)

Artykuły - Rzeź (29)

Filmy - Rzeź (4)

 • Kucyk podziękował mężczyźnie za pomoc. Wzruszające

  Gdy rodzina przeprowadziła się na wieś postanowiła, że będzie od teraz ratować zwierzęta i stworzy im azyl i miejsce do życia. Usłyszeli o głośnej aukcji, gdzie zazwyczaj zwierzęta są kupowane i przeznaczane na rzeź. Mężczyzna nie wahając się, kupił kucyka, by móc dać mu kochający dom. Oto jak podziękował mu kucyk, gdy został wpuszczony do nowego miejsca zamieszkania. Wzruszające!
 • Rzeź wielorybów w Islandii

  Mimo akcji protestacyjnych Islandia kontynuuje połowy wielorybów. W tym roku Islandczycy mogą złowić prawie 200 finwali. Ten film jest dla widzów o mocnych nerwach.
 • Wzruszająca historia przyjaźni. Zaczęła się od ratunku

  Kobieta uratowała byka, który był przetrzymywany w nielegalnej rzeźni. Po tym jak został uwolniony odwdzięczył się nowej właścicielce miłością na resztę jego życia. Na wideo widać jak spędzają razem czas.
 • Smutna historia z pięknym zakończeniem

  Pewna rodzina kiedy przeprowadziła się na wieś, zaczęła adoptować i ratować zwierzęta, które były sprzedawane na rzeź. W tym przypadku nie było inaczej. Dowiedzieli się, że niedaleko ich miejsca zamieszkania organizowana jest aukcja zwierząt. Udało im się wykupić dwa kucyki. Jeden z nich po przyjechaniu do nowego domu okazał mu wdzięczność w taki sposób, jak na załączonym obrazku.