Film - Rzeszów

Synonimy:
Rzeszowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rzeszów (9)

 • Festiwal Kina Włoskiego

  Festiwal Kina Włoskiego

  Projekcją filmu "Ex" rozpocznie się w czwartek, 3 marca, w Rzeszowie Festiwal Kina Włoskiego. Będzie to już trzecia edycja imprezy, która potrwa do niedzieli.
 • Film o Sendlerowej we wrześniu

  Film o Sendlerowej we wrześniu

  16 września zaplanowano polską premierę filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej" w reżyserii Johna Kenta Harrisona, który także napisał scenariusz. Premiera odbędzie się równocześnie w Rzeszowie i Warszawie.
 • Józef Szajna nie żyje

  Józef Szajna, wybitny scenograf, reżyser teatralny, scenarzysta, teoretyk teatru, malarz i grafik, nie żyje. Miał 86 lat.
 • Festiwal filmów optymistycznych

  W poniedziałek, 26 listopada, w Rzeszowie rozpoczęła się piąta edycja Festiwalu Filmów Optymistycznych "Happy End". W konkursie, który potrwa do soboty, zaprezentowane zostaną filmy fabularne i dokumentalne, nakręcone zarówno przez profesjonalistów jak i studentów.
 • Noc Kobiet: Wygraj bilety!

  Noc Kobiet: Wygraj bilety!

  Kolejny weekendi kolejne Nocne Maratony Filmowe. Tym razem dwa tematyczne wieczory: Noc Kobiet (Szczecin, Warszawa i Wrocław) oraz Noc Quentina Tarantino (w Kaliszu i Rzeszowie). Dla czytelników INTERIA.PL mamy po dwa podwójne zaproszenia na każdą w imprez.
 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  W tym tygodniu kolejne ENEMEF-y, czyli Nocne Maratony Filmowe. Tym razem organizatorzy zapraszają do trzech miast. W Warszawie (10 marca) zaprezentowana zostanie Noc Azjatyckiego Kina Grozy, natomiast Katowice (11 marca) i Rzeszów (10 marca) gościć będą pokazy reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni". Na każdą z imprez mamy do rozdania podwójne zaproszenia.
 • ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  ENEMEF: Wygraj zaproszenia!

  Przed nami kolejne ENEMEFy, czyli Nocne Maratony Filmowe. Już w najbliższy piątek, 19 listopada, widzowie z Warszawy i Łodzi przeżyją "Noc Kina Norweskiego", publiczność z Trójmiasta i Katowic zobaczy "Noc Grozy i Horrorów", a "Noc Sensu Życia" czeka na maratończyków w Szczecinie i Rzeszowie. Na użytkowników INTERIA.PL czekają zaproszenia na seanse!
 • "Pociąg do muzyki Kilara" zakończył bieg

  "Pociąg do muzyki Kilara" zakończył bieg

  Koncert w wypełnionej po brzegi bazylice jasnogórskiej zakończył w niedzielę, 4 lipca, w Częstochowie, projekt "Pociąg do muzyki Kilara", w ramach którego Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, podróżując pociągiem, prezentowała utwory Wojciecha Kilara w miastach ważnych w życiu kompozytora.
 • Nocny maraton w kinie

  Nocny maraton w kinie

  W najbliższy piątek, 20 lutego, noc w kinie podczas Nocnego Maratonu Filmowego (czyli ENEMEFu), będą mogli spędzić mieszkańcy Warszawy, Rzeszowa i Trójmiasta. Mieszkańcy stolicy bawić się będą mogli podczas "Nocy Meksykańskiej", w Rzeszowie na miłośników kina czeka "Noc z Władcą Pierścieni", a w Gdyni będzie można przenieść się w inny wymiar dzięki "Matrix Night". Na użytkowników INTERIA.PL czekają zaproszenia na te pokazy!