wydarzenia - Rzeszów

Synonimy:
Rzeszowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rzeszów (62)

 • Wybory w Rzeszowie. Wyniki exit poll: Konrad Fijołek zwycięża w pierwszej turze

  Wybory w Rzeszowie. Wyniki exit poll: Konrad Fijołek zwycięża w pierwszej turze

  Konrad Fijołek wygrał pierwszą turę przedterminowych wyborów na prezydenta Rzeszowa - wynika z badania exit poll. Według badań kandydat zjednoczonej opozycji zdobył 55,8 proc., co oznaczałoby, że wybory zakończą się na pierwszej turze. Kandydatkę PiS Ewę Leniart poparło 25,1 proc. głosów.
 • "Rzeszów Wybiera". Debata kandydatów na prezydenta miasta

  "Rzeszów Wybiera". Debata kandydatów na prezydenta miasta

  Podczas debaty Polsat News "Rzeszów Wybiera" kandydaci na prezydenta tego miasta zapewniali, że będą współpracować z rządem, by pozyskiwać unijne fundusze. Temat szczególnie poróżnił kandydata opozycji i kandydatkę wspieraną przez PiS. Ewa Leniart stwierdziła, że Konradowi Fijołkowi "trudno będzie przekonać rząd, że jest wiarygodnym partnerem, bo zasłynął z brzydkich wpisów na Facebooku". Z kolei Grzegorz Braun określił unijne fundusze "znaczonymi pieniędzmi z eurokołchozu".
 • Wybory na prezydenta Rzeszowa. Wyznaczono termin

  Wybory na prezydenta Rzeszowa. Wyznaczono termin

  Datę przedterminowych wyborów na prezydenta Rzeszowa wyznacza się na niedzielę 13 czerwca 2021 r. - wynika z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie głosowania zaplanowanego pierwotnie na maj.
 • Rzeszów: Dziecko zatrzasnęło się w aucie. Policjanci wybili szybę

  Rzeszów: Dziecko zatrzasnęło się w aucie. Policjanci wybili szybę

  Portal Nowiny24 podaje, że policjanci pomogli uwolnić dziecko, które zatrzasnęło się w nagrzanym samochodzie. Pomoc wezwała matka rocznej dziewczynki. Dziecku nic nie zagraża.
 • RMF: Zwrot w sprawie zabójstwa półrocznego chłopca

  RMF: Zwrot w sprawie zabójstwa półrocznego chłopca

  ​Zarzut zabójstwa 6-miesięcznego chłopca i znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad półtoraroczną dziewczynką usłyszał znajomy rodziców tych dzieci.
 • RMF: Nie żyje 35-latek, który zdetonował ładunek wybuchowy w Rzeszowie

  RMF: Nie żyje 35-latek, który zdetonował ładunek wybuchowy w Rzeszowie

  Zmarł 35-latek, który w sobotę w Rzeszowie odpalił przymocowany do siebie ładunek wybuchowy. Jego stan był ciężki - poparzone miał 30 proc. ciała, w tym drogi oddechowe.
 • Podkarpackie: Wypadek paralotniarza pod Rzeszowem

  Podkarpackie: Wypadek paralotniarza pod Rzeszowem

  Trwa wyjaśnianie okoliczności upadku paralotniarza, do którego doszło w niedzielę w Nowym Borku pod Rzeszowem. Mężczyzna lądując awaryjnie, zahaczył o antenę telewizyjną oraz uszkodził linię przewodów energetycznych - informuje portal nowiny24.pl.
 • Rzeszów: Śmiertelny upadek z 10. piętra akademika

  Rzeszów: Śmiertelny upadek z 10. piętra akademika

  24-letnia kobieta wypadła z 10. piętra domu studenckiego przy ulicy Cichej w Rzeszowie. Zmarła na miejscu – donosi serwis Nowiny 24.
 • Rzeszów: Odsłonięto pomnik upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej

  Rzeszów: Odsłonięto pomnik upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej

  W niedzielę przed urzędem marszałkowskim w Rzeszowie odsłonięto pomnik poświęcony ofiarom katastrofy smoleńskiej, związanym z Podkarpaciem. W uroczystości udział wziął marszałek Sejmu Marek Kuchciński, który odczytał list Jarosława Kaczyńskiego.
 • Zimą grzeje, latem chłodzi

  W Rzeszowie oddano do użytku pierwszy przystanek komunikacji miejskiej, który zimą jest ogrzewany, a w lecie będzie klimatyzowany. Według władz miasta, to najnowocześniejszy przystanek w kraju.

Filmy - Rzeszów (1)

 • "Wydarzenia": Skąd w Rzeszowie tyle szczepionek?

  W sobotę, 3 kwietnia, ten rzeszowski punkt szczepień przeżywał prawdziwe oblężenie. Zaszczepiono tu 4,5 tysiąca osób. Dzień wcześniej przyjechała duża dostawa szczepionek. W sieci pojawiły się informacje, że punkt szczepi chętnych poza kolejnością i bez skierowania.