Rzeszów

Synonimy:
Rzeszowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rzeszów (757)

Filmy - Rzeszów (5)

 • Zawalił się sufit galerii handlowej w Rzeszowie. Są ranni

  Zerwał się podwieszany sufit w jednym ze sklepów w rzeszowskiej galerii handlowej. Jak podaje straż pożarna, w chwili zdarzenia w butiku znajdowało się 30 osób. Fragment sufitu, który runął na klientów miał wymiary 40 na 50 metrów. Do zdarzenia doszło na pierwszym piętrze galerii przy ul. Piłsudskiego w Rzeszowie. Początkowo policja podawała, że ranne zostały cztery osoby, później jednak okazało się, że do ratowników zgłosiło się w sumie siedmioro poszkodowanych. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. (TVN24/x-news)
 • Kondycja gospodarcza polskich miast jest coraz lepsza

  Z badania PwC, które objęło 12 miast zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich, wynika, że w latach 2004 – 2014 w największych miastach naszego kraju nastąpił ogromny postęp: zmalało bezrobocie, za to wzrosła liczba inwestycji i poprawiła się jakość życia. Eksperci wskazują, że tradycyjny podział na Polskę A i B jest coraz mniej zasadny, co potwierdza chociażby bardzo dobra sytuacja ekonomiczna Rzeszowa. O kondycji gospodarczej polskich miast mówią prof. Witold Orłowski oraz Zuzanna Bartczak i Adam Wudarczyk z PwC.
 • Rowerzyści mają przewagę!

  Atak zimy, jaki nastąpił 15 marca na południu Polski, sparaliżował całkowicie ruch uliczny w Rzeszowie. Ale tego rowerzysty nie powstrzymał!
 • Mistrzynie rolek z Rzeszowa

  Nie dość, że ładne, to jeszcze utalentowane!