rzeka

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Rzeka (Film (1984)[The River] Reż.Mark Rydell) ,

Artykuły - Rzeka (29)

Filmy - Rzeka (5)

 • Nagle zapadł się pod ziemię! Odkryli niesamowity tunel

  Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! W amerykańskim stanie Tennessee wczasowicze odkryli niesamowitą rozrywkę. W rzece, wśród wystających skał zlokalizowali tunel. Jego przemierzenie nie trwa długo, ale wygląda naprawdę imponująco. W środku jest podobno bardzo komfortowo. Ocoee Whitewater Centre, bo tak nazywa się miejsce, gdzie można znaleźć tunel, to słynny ośrodek sportu i turystyki. W 1996, w trakcie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, stworzono tutaj trasę do slalomu kajakarskiego.
 • Przejście przez rzekę okazało się nie lada wyzwaniem

  Trójka przyjaciół wybrała się na wyprawę w góry. Niestety już na początku drogi natrafili na nie lada wyzwanie. Czy pokonają naturę? Oglądajcie.
 • Ten kot robi wszystko, by nie zamoczyć ani łapki w wodzie

  Kot z właścicielem musieli przejść przez kładkę, którą znaleźli podczas spaceru po lesie. Co zrobi kot, aby nie zamoczyć ani pazura w wodzie?
 • Mały słoń ma problemy z przejściem przez rzekę

  Kiedy jest się małym dzieckiem, często spotyka się na swojej drodze różne trudności. Nie inaczej jest wśród zwierząt. Na nagraniu widzimy małego słonia, który ma problemy z przejściem rzeki. Na szczęście obok niego byli rodzice, którzy pomogli mu wspiąć się na brzeg.