mobtech - "Rzeczpospolita"

Synonimy:
Rzeczpospolita,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - "Rzeczpospolita" (42)

 • UKE: Do 2015 roku internet dla każdego

  UKE: Do 2015 roku internet dla każdego

  Urząd Komunikacji Elektronicznej ma już gotową nową strategię - informuje "Rzeczpospolita". Najważniejszym celem urzędu jest zapewnienie powszechnego dostępu do internetu każdemu Polakowi.
 • Najszybszy internet w Polsce

  Najszybszy internet w Polsce

  Jak podaje "Rzeczpospolita", Telekomunikacja Polska obiecuje, że jej sztandarowy produkt dla masowego odbiorcy - Neostrada - ma przyspieszyć do 20 Mb/s. Najszybszy dostęp do sieci oferuje dziś UPC: 30 Mb/s. Skomplikowaną sytuację na rynku kabla ratuje internet bezprzewodowy, który ma już ponad 1 milion użytkowników.
 • Polska internetową pustynią

  Polska internetową pustynią

  Pod względem dostępu do sieci i jej wykorzystania nasz kraj wyprzedziły nie tylko państwa UE, ale nawet Ukraina - alarmuje "Rzeczpospolita".
 • Uwaga na fałszywe SMS-y!

  Uwaga na fałszywe SMS-y!

  "Kocham Cię, ale..." - SMS-y o takiej treści od kilku dni atakują telefony Polaków. Informują, że ktoś pozostawił dla nas wiadomość. Jednak by ją odczytać, trzeba stracić wiele pieniędzy.
 • Telefonica wchodzi do Polski

  Telefonica wchodzi do Polski

  Na polskim rynku telefonicznym wkrótce zadebiutuje nowy gracz. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", swoją działalność w Polsce planuje rozpocząć hiszpański operator telekomunikacyjny Telefonica.
 • Polacy kupują drogie komórki

  Polacy kupują drogie komórki

  Polacy chcą posiadać nowoczesne telefony komórkowe. Jak informuje "Rzeczpospolita", powołując się raport GfK Polonia, sprzedaż zaawansowanych telefonów w Polsce wzrosła w 2008 roku aż o 60 procent.
 • Będzie taniej ze stacjonarnego

  Będzie taniej ze stacjonarnego

  W tym roku połączenia z telefonami komórkowymi z numerów stacjonarnych będą o kilkadziesiąt procent tańsze. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", Urząd Komunikacji Elektronicznej jeszcze w tym tygodniu wyda niezbędne dokumenty.
 • Koniec sieci Era - początek T-Mobile

  Koniec sieci Era - początek T-Mobile

  Czy marka Era zniknie z rynku? Trwające od ponad 2 lat spekulacje mogą okazać się prawdą. Era w następnym roku zmieni nazwę na T-Mobile Polska - doniosła "Rzeczpospolita".
 • Darmowy internet w Warszawie?

  Darmowy internet w Warszawie?

  Komu się nie marzył bezpłatny internet w każdym zakątku swojego miasta? I takie marzenie może spełnić się mieszkańcom Warszawy.
 • Telekomunikacja Polska zniknie z rynku?

  Telekomunikacja Polska zniknie z rynku?

  W przeciągu kilku lat z polskiego rynku telekomunikacyjnego może zniknąć Telekomunikacja Polska, Era czy POP. Jak informuje "Rzeczpospolita", światowe koncerny rezygnują z niepasujących do ich strategii marek.