Sport - 'Rzeczpospolita'

Artykuły - 'Rzeczpospolita' (13)

 • Zbigniew Boniek zabrał głos po tym jak szef sędziów został oskarżony

  Zbigniew Boniek zabrał głos po tym jak szef sędziów został oskarżony

  "Rzeczpospolita" ujawniła, że szef sędziów PZPN Zbigniew Przesmycki prowadzi firmę, która produkuje foteliki stadionowe i może sprzedawać je klubom Ekstraklasy, czy niższych lig, co może rodzić niezdrowe układy. Głos w sprawie zabrał prezes PZPN Zbigniew Boniek.
 • Rzeczpospolita sześciu narodów

  Strach przed kompromitacją podczas turnieju Euro 2012 skłania selekcjonera do szukania reprezentantów Polski wśród Niemców, Francuzów i Brazylijczyków, a nawet piłkarzy pochodzących z Kolumbii czy Izraela.
 • PZLA tonie w długach!

  PZLA tonie w długach!

  Polski Związek Lekkiej Atletyki ma sięgające kilkuset tysięcy złotych zobowiązania wobec urzędu skarbowego - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
 • "Rz": Spiskowa teoria Petrescu

  Trener Dan Petrescu wietrzy spisek, który miałby doprowadzić Legię do tytułu mistrzowskiego - informuje "Rzeczpospolita".
 • TVP i Polsat walczą o prawa do MŚ

  TVP i Polsat walczą o prawa do MŚ

  Szesnaście milionów euro trzeba zapłacić za prawa transmisji do Polski piłkarskich mistrzostw świata w Niemczech - przypomina "Rzeczpospolita".
 • TVP przepłaciła za mecze...

  TVP przepłaciła za mecze...

  ...piłkarskiej reprezentacji - tak wynika z dokumentów, do których dotarła "Rzeczpospolita". Jak informuje dziennik, stacja z Woronicza płaci wielkie sumy za pokazywanie spotkań ze słabeuszami.
 • Uche chciał się "odmłodzić"?

  Ajax Amsterdam przestał interesować się wykupieniem z Wisły Kraków Kalu Uche, gdy okazało się, że Nigeryjczyk nie jest w stanie dostarczyć aktu urodzenia na potwierdzenie danych zapisanych w paszporcie - pisze "Rzeczpospolita", powołując się na holenderski miesięcznik piłkarski "Johan" (numer 2/2004).
 • Legia TV już blisko?

  Jak informuje "Rzeczpospolita", bardzo prawdopodobne wydaje się stworzenie w TVN pierwszego w Polsce (ma taki m.in. Manchester Utd) klubowego kanału telewizyjnego, poświęconego Legii.
 • TVP: Mniej widzów, ale większe zyski

  Spadła oglądalność transmisji z konkursów o Puchar Świata w skokach narciarskich. Zwiększyły się za to wpływy TVP 1 z reklam emitowanych przy okazji tych zawodów - informuje "Rzeczpospolita".
 • Małysz wylądował... w Kuusamo

  Pierwsze lądowanie w nowym sezonie było dla naszych skoczków udane. Podopieczni Apoloniusza Tajnera bez żadnych problemów dolecieli w niedzielę do Kuusamo, poinformowała "Rzeczpospolita".