rządzący

Artykuły - Rządzący (115)

 • Mostowiakowie rządzą na Twitterze!

  Mostowiakowie rządzą na Twitterze!

  Polacy lubią seriale. Ich liczba rośnie, podobnie jak oglądalność. Czy te najchętniej wybierane przez widzów są również najpopularniejsze wśród internautów? "Press Service Monitoring Mediów" zbadał, które polskie produkcje goszczą najczęściej w mediach społecznościowych.
 • Łowcy promocji rządzą rynkiem

  Łowcy promocji rządzą rynkiem

  Kupują więcej niż my, a jednak wydają o połowę mniej. Nieustannie tropią okazje. Organizują się, dzięki czemu w poszukiwaniach mogą liczyć na wsparcie im podobnych.
 • Kto tu rządzi? Tu rządzi dolar!

  W środę euro konsekwentnie traciło na wartości w stosunku do dolara kończąc sesję europejską w okolicach 1,276 USD. Kolejne słabe dane makroekonomiczne z Europy "podkopują" wiarę w ożywienie gospodarcze tego regionu świata negatywnie wpływając na rynkową koniunkturę.
 • "Harlem Shake" rządzi w USA

  "Harlem Shake" rządzi w USA

  Utwór "Harlem Shake" Baauera to już popkulturowy fenomen.
 • Hakerzy rządzą gospodarką

  Hakerzy rządzą gospodarką

  Tylko BlueToad, jedna z wielu firm chroniących przedsiębiorstwa przed atakami cyberprzestępców, odpiera tysiąc ataków. Każdego dnia.
 • Dziewczyny rządzą na Wyspach

  Dziewczyny rządzą na Wyspach

  Mająca albańskie korzenie brytyjska wokalistka Rita Ora to już stały bywalec pierwszych miejsc wyspiarskich zestawień.
 • Mroczny Rycerz rządzi!

  Mroczny Rycerz rządzi!

  Film "Mroczny Rycerz powstaje" podbił polski kinowy box office. Produkcję Christophera Nolana w weekend otwarcia (27-29 lipca) obejrzało 158 581 osób, co stanowi najlepsze otwarcie ekranizacji amerykańskich komiksów w Polsce. Tym samym tytuł uplanował się na pozycji pierwszej.
 • Wielka Brytania: Rządzą remiksy!

  Wielka Brytania: Rządzą remiksy!

  Uznani artyści w tanecznych remiksach - to najnowszy przepis na sukces w Wielkiej Brytanii. Elton John i Florence And The Machine podani w elektronicznym sosie okazali się najlepsi!
 • Grecja znów rządziła rynkami

  Za nami tydzień, który przebiegał pod znakiem przewagi strony podażowej na wykresie głównej pary walutowej. Słaby klimat inwestycyjny zaszkodził również złotemu, który tracił na wartości w stosunku do głównych walut.
 • Rządził nimi alkohol

  Rządził nimi alkohol

  Na czerwonym dywanie nie widać porażek, więc gwiazdy kroczą po nim triumfalnym krokiem. W wywiadach opowiadają o sukcesach. A w życiu nie brakuje bólu, rozczarowań. Bo i na tym ono polega.