rytm

Artykuły - Rytm (84)

 • Jarocin Festiwal: Na początek Rytmy Młodych

  Jarocin Festiwal: Na początek Rytmy Młodych

  Koncertem w Jarocińskim Ośrodku Kultury w ramach Konkursu Rytmy Młodych rozpocznie się w czwartek (18 lipca) tegoroczny Jarocin Festiwal!
 • Poszukiwania nowego rytmu

  Przez ostatnie dni inwestorzy żyli tylko jednym pytaniem - kiedy Fed zakończy program QE3. Piątkowe dane nieco wygasiły obawy o jego szybkie zakończenie. Zyskały giełdy w USA. Mocno traciły rynki metali, a zyskał polski złoty.
 • Świat podał rytm

  Piątkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych przyniosły sesję wyciszenia, której owocem jest kosmetyczna zmiana WIG20 o 0,03 procent i niewiele większa zmiana szerokiego indeksu WIG. Nieco lepiej poradziły sobie spółki i małej oraz średniej kapitalizacji, ale w sumie był to dzień równowagi, po nerwowym tąpnięciu w końcówce sesji środowej i wzrostowym ruchu na sesji czwartkowej.
 • Możesz nagrać bicie swego serca

  Możesz nagrać bicie swego serca

  Christian Boltanski zainauguruje dziś wieczorem w Warszawie projekt "Archiwum Serc" ("Les archives du coeur"). Od wtorku każdy chętny może przyjść do Centrum Sztuki Współczesnej i nagrać bicie swego serca; nagranie włączone zostanie do archiwum artysty.
 • Żyj zgodnie z rytmem biologicznym

  Żyj zgodnie z rytmem biologicznym

  Kiedy najlepiej się uczyć, wybrać się do dentysty lub bezkarnie zjeść czekoladę? Przeczytaj.
 • Taniec to flirt

  Taniec to flirt

  Kiedyś podpatrzył zwierzęta i ptaki w czasie tanecznych godów i sam tańcząc począł się zalecać do prapraprababki...

Filmy - Rytm (1)

 • Part Six - pasja i rytm

  Part Six to niemiecki boysband serwujący mieszankę popu, R'n'B, dance i house. Młodzi wykonawcy stawiają na dobrą zabawę, realizując jednocześnie swoje największe pasje, jakimi są muzyka i taniec.