Ryszard Kalisz

Synonimy:
Kalisz Ryszard,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ryszard Kalisz (157)

Filmy - Ryszard Kalisz (33)

  • Ryszard Kalisz o rewii z Natalią Siwiec (źródło: Agencja TVN / x-news)

  • "Będzie się śmiał i nabijał z Kaczyńskiego"

    Ryszard Kalisz skomentował objęcie przez Jacka Kurskiego stanowiska szefa Telewizji Polskiej. - Znam go 20 lat. Będzie się trochę śmiał z Kaczyńskiego - powiedział mężczyzna. Były poseł przyznał w rozmowie, że zna Kurskiego również od strony towarzyskiej. Stwierdził, że jego wybór na prezesa TVP to prowokacja. Dodał, że Kurski będzie trochę "nabijał się" z PiS-u, ale będzie również uprawiał propagandę na rzecz tej partii. (WideoPortal/x-news)
  • Ryszard Kalisz w Kontrwywiadzie RMF FM

    Zjednoczona lewica zapowiada, że w weekend oficjalnie przedstawi kandydata na premiera. Czy faktycznie będzie to Barbara Nowacka? Czy jest przygotowana, by powalczyć o fotel premiera? Czy Zjednoczona Lewica zdobędzie zaufanie Polaków i podciągnie się w sondażach? Prezes NIK pod lupą prokuratury. Czy Krzysztof Kwiatkowski powinien stanąć przed Trybunałem Stanu? Gościem Konrada Piaseckiego w Kontrwywiadzie RMF FM był Ryszard Kalisz - Dom Wszystkich Polska.
  • Ryszard Kalisz ma syna

    Ryszard Kalisz (58 l.) kilka dni temu po raz drugi został ojcem - 29-letnia żona Dominika urodziła mu drugiego syna (matką pierworodnego Ignasia jest tłumaczka Inga). Polityk jest bardzo szczęśliwy i już zapowiada, że chce więcej czasu poświęcać rodzinie.