Ryoyu Kobayashi

Artykuły - Ryoyu Kobayashi (45)

Filmy - Ryoyu Kobayashi (18)

 • Skoki narciarskie. MŚ w Planicy. Ryoyu Kobayaschi wgrał konkurs. Wideo

  Rekordzista skoczni, Japończyk Ryoyu Kobayashi w cuglach wygrał czwartkowy konkurs Pucharu Świata w lotach narciarskich na Letalnicy (HS240) w Planicy po lotach na 235,5 m i 244,5 m. Najlepiej z Orłów spisał się Piotr Żyła, zajmując 10. miejsce. W finale wystąpiło trzech "Biało-Czerwonych". Przykrą niespodzianką był brak awansu do drugiej serii naszych gwiazd, Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Źródło: AP
 • Kubacki znowu to zrobił! Fenomenalny występ Polaka w Titisee-Neustadt. Wideo

  Dawid Kubacki wygrał kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polak po skokach na odległość 143 i 133,5 m wyprzedził Ryoyu Kobayashi (147 i 134 m) i Timiego Zajca (137 i 134 m). Do czołowej dziesiątki wdarł się jeszcze ósmy Piotr Żyła.
 • Podsumowanie sezonu w skokach narciarskich. Wideo

  Sezon 2018/19 w skokach narciarskich dobiegł końca. Przypominamy, kto w tym roku mógł cieszyć się z sukcesów na skoczniach.
 • PŚ w skokach. Ryoyu Kobayashi pobił rekord skoczni w Planicy. Wideo

  Ryoyu Kobayashi zwyciężył w ostatnim w tym sezonie konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy. W pierwszej serii Japończyk pobił rekord skoczni Letalnica - uzyskał 252 m, poprawiając o pół metra wyczyn Kamila Stocha z 2017 roku. Drugie miejsce zajął Słoweniec Domen Prevc, a trzecie Niemiec Markus Eisenbichler. Najlepszy z Polaków Piotr Żyła był czwarty. Kobayashi już wcześniej zapewnił sobie triumf w klasyfikacji generalnej PŚ. Polacy triumfowali w Pucharze Narodów.