Rynek Główny w Krakowie

Artykuły - Rynek Główny w Krakowie (6)

 • Od nowego roku Rynek Główny pod specjalną ochroną

  Od nowego roku Rynek Główny pod specjalną ochroną

  Od przyszłego roku płyta Rynku Głównego i otaczające ją ulice będą bardziej chronione przed skutkami imprez masowych. Ich organizatorzy będą zobowiązani do wpłacenia kaucji i wykupienia ubezpieczenia - poinformował we wtorek krakowski magistrat.
 • 13. Cracovia Maraton - raj dla biegaczy, piekło dla kierowców

  ​Rekord frekwencji - 8 tysięcy biegaczy i najpiękniejsza trasa w historii - tak ma wyglądać 13. edycja Cracovia Maratonu, który wystartuje w niedzielę o godz. 8:58 z Rynku Głównego. Organizatorzy apelują do kierowców o wyrozumiałość. W maratonie nie zabraknie przedstawicieli INTERIA.PL Runners Teamu!
 • Krakowski Bieg Sylwestrowy: Więcej zabawy niż rywalizacji

  Krakowski Bieg Sylwestrowy: Więcej zabawy niż rywalizacji

  Aż 1773 entuzjastów sportu i spontanicznej zabawy wzięło udział w jubileuszowym 10. Krakowskim Biegu Sylwestrowym. Wśród nich znalazła się, przebrana za Biedronkę, brązowa medalistka tegorocznych halowych mistrzostw Europy na 1500 m Katarzyna Broniatowska, wybierając krótszą Smoczą Piątkę. Po raz szósty najszybszy w Radosnej Dziesiątce był Andrzej Lachowski.
 • Biegający Mikołajowie ucieszyli krakowskie dzieci!

  Biegający Mikołajowie ucieszyli krakowskie dzieci!

  ​Spora grupa biegających Mikołajów z jadącym przed nimi "wozem" wypełnionymi prezentami dotarła dzisiaj do krakowskiego Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego "Dzieło Pomocy Dzieciom" przy ul. Rajskiej. Taką niespodziankę sprawili milusińskim biegacze z AZS AWF Masters Kraków.
 • Rozbiegana niedziela w Krakowie

  Rozbiegana niedziela w Krakowie

  Ponad cztery i pół tysiąca biegaczy w każdym wieku opanowało w niedzielę krakowski Rynek. Biegali najmłodsi i seniorzy. Przedszkolaki, szkoły, rodziny, zawodowcy oraz gwiazdy mediów i polityki. Za nami już szósta edycja biegu ProTouch Cracovia Interrun.
 • Cracovia Maraton - rekordowa liczba biegaczy

  Cracovia Maraton - rekordowa liczba biegaczy

  - Cracovia Maraton to najbardziej międzynarodowy maraton w Polsce. W tym roku 55 krajów będzie reprezentowanych przez maratończyków. Jest to coś wspaniałego. Można powiedzieć, że biegną u nas przedstawiciele wszystkich kontynentów - cieszy się dyrektor Cracovia Maratonu Krzysztof Kowal.