Ryan Phillippe

Synonimy:
Phillippe Ryan,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ryan Phillippe (5)

 • Zdolny, atrakcyjny, w trakcie rozwodu

  Zdolny, atrakcyjny, w trakcie rozwodu

  Już wkrótce na ekranach polskich kin będziemy mogli oglądać jednego z najzdolniejszych amerykańskich aktorów młodego pokolenia - Ryana Philippe, w mrocznym filmie o największym skandalu szpiegowskim w historii USA - "Ściśle tajne".
 • Porywacz Fishburne

  Porywacz Fishburne

  Należąca do Laurence'a Fishburne'a ("Rzeka tajemnic", "Matrix Rewolucje") firma produkcyjna Cinema Gypsy Productions połączyła swe siły z wytwórnią Element Films i przygotowuje realizację filmu "Five Fingers". W obrazie główne role zagrają Laurence Fishburne i Ryan Phillippe ("Szkoła uwodzenia", "Konspiracja.com").
 • Kryminalny Ryan Phillippe

  Kryminalny Ryan Phillippe

  Ryan Phillippe ("Gra w serca", "Konspiracja.com", "Gosford Park") jest kolejną gwiazdą, która dołączyła do obsady kryminalnego dramatu "Crash". Film opowie o ośmiorgu ludziach, których losy zostają połączone przez zabójstwo. Amerykański aktor wcieli się w rolę przeznaczoną pierwotnie dla Australijczyka Heatha Ledgera ("Obłędny rycerz", "Cena honoru").
 • Nowy film Richarda Attenborough

  Nowy film Richarda Attenborough

  Richard Attenborough ("Szara sowa" ) przygotowuje dwunasty film w swojej karierze. Reżyser legendarnego "Gandhiego" nakręci romans, którego akcja toczyć się będzie w dwu planach czasowych i na dwu kontynentach. "Closing the Ring" opowie o dziejach pewnego pierścionka i losach jego posiadaczy.
 • Wspólny projekt Willa Smitha i Ryana Philippe'a

  Wspólny projekt Willa Smitha i Ryana Philippe'a

  Will Smith ("Ali") i Ryan Philippe ("Gosford Park") wyprodukują filmową ekranizację bestsellerowej powieści Paula Beatty'ego, "White Boy Shuffle". Na fotelu reżysera zasiądzie znany telewizyjny producent, scenarzysta i aktor Kevin Sullivan.