Russell Crowe

Synonimy:
Crowe Russell,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Russell Crowe (148)

 • Russell Crowe ma dość Hollywood

  Russell Crowe ma dość Hollywood

  Russell Crowe ogłosił plany budowy studia filmowego na wschodnim wybrzeżu Australii. Zdobywca Oscara powiedział, że studio zostanie zbudowane w Coffs Harbor, w mieście w stanie Nowa Południowa Walia na wybrzeżu Oceanu Spokojnego na południe od Brisbane. W rozległym, wcześniej istniejącym kompleksie wypoczynkowym.
 • ​Russell Crowe w thrillerze "Poker Face"

  ​Russell Crowe w thrillerze "Poker Face"

  ​Russell Crowe znalazł kolejny projekt. Będzie to thriller zatytułowany "Poker Face", który wyreżyseruje Gary Fleder, twórca, któremu sławę przyniósł film "Rzeczy, które robisz w Denver, gdy jesteś martwy" z 1995 roku. Od tamtej pory reżyser rzadko kręci filmy fabularne. Jego ostatnim filmem był telewizyjny "Salamander".
 • Russell Crowe w "Thor: Love and Thunder" zagra Zeusa

  Russell Crowe w "Thor: Love and Thunder" zagra Zeusa

  Pod koniec marca wyszło na jaw, że w realizowanym właśnie w Australii filmie "Thor: Love and Thunder" wystąpi Russell Crowe ("Gladiator", "Nędznicy"). Nie było wtedy wiadomo jednak, w jaką postać się wcieli. Tajemnicę tę rozwiał w wywiadzie dla jednej z australijskich stacji radiowych sam aktor. Gwiazdor zdradził, że w czwartej odsłonie przygód Thora wcieli się w postać boga Zeusa.
 • Russell Crowe dołączył do obsady „Thor: Love and Thunder”

  Russell Crowe dołączył do obsady „Thor: Love and Thunder”

  Kolejną gwiazdą, która wystąpi w realizowanym właśnie w Australii filmie „Thor: Love and Thunder” będzie Russell Crowe. Nie wiadomo jeszcze, w jaką postać się wcieli, można jednak przypuszczać, że popularnego aktora zobaczymy w jednym z epizodów, podobnie jak m.in. Matta Damona. Informację o udziale Crowe’a w filmie Taiki Waititiego podał portal „Deadline”.
 • Russell Crowe i ​Zac Efron gwiazdami nowego filmu twórcy "Green Book"?

  Russell Crowe i ​Zac Efron gwiazdami nowego filmu twórcy "Green Book"?

  Na ostatnim prostej są rozmowy dotyczące współpracy reżysera oscarowego filmu "Green Book" Petera Farrelly'ego z Apple Studios. To właśnie na platformie streamingowej Apple TV+ pojawi się najprawdopodobniej jego najnowszy film zatytułowany "The Greatest Beer Run Ever" ("Najwspanialsza wycieczka z piwem w historii"). W rolach głównych w tej produkcji mają wystąpić Zac Efron i Russell Crowe, a do jednej z ról drugoplanowych typowany jest Bill Murray.
 • ​Russell Crowe zagra malarza Marka Rothko

  ​Russell Crowe zagra malarza Marka Rothko

  Russell Crowe, którego ostatnio można było zobaczyć w thrillerze "Nieobliczalny", dostał już zaangażowany do kolejnego projektu. Będzie nim reżyserowany przez Sam Taylor-Johnson biograficzny "Rothko". Hollywoodzki gwiazdor wcieli się w nim w Marka Rothko, amerykańskiego malarza ekspresjonistę, przedstawiciela tzw. color field paintingu.
 • Nudny? Russell Crowe krytykuje widzów

  Nudny? Russell Crowe krytykuje widzów

  "Młodzi ludzie w dzisiejszych czasach nie potrafią się na niczym skupić" - stwierdził Russell Crowe. Ten ostry osąd to reakcja aktora na krytykę jednego z filmów, w których zagrał - wyreżyserowanego przez Petera Weira dramatu przygodowo-historycznego "Pan i władca: Na krańcu świata".
 • Russell Crowe pomaga odbudować ulubiona bejrucką restaurację Anthony’ego Bourdaina

  Russell Crowe pomaga odbudować ulubiona bejrucką restaurację Anthony’ego Bourdaina

  Restauracja Le Chef w stolicy Libanu uległa zniszczeniu podczas potężnej eksplozji w magazynie portowym na początku tego miesiąca. Wkrótce po tym dwóch Brytyjczyków urządziło społecznościową zrzutkę na stronie „GoFundMe”, by odbudować miejsce docenione przez słynnego szefa kuchni Bourdaina.
 • Russell Crowe: Wspólna impreza z Edem Sheeranem

  Russell Crowe: Wspólna impreza z Edem Sheeranem

  W najnowszym wywiadzie Russell Crowe przyznał się, że pewien wieczór spędzony w towarzystwie Eda Sheerana, z którym się przyjaźni, zakończył się imprezą godną królów rock'n'rolla. Panowie wypili sporo alkoholu, a za kieliszek służyła im statuetka Grammy należąca do Johnny'ego Casha
 • Synowie Russella Crowe'a nie chcą spędzać z nim czasu

  Synowie Russella Crowe'a nie chcą spędzać z nim czasu

  Russell Crowe poskarżył się, że w dobie pandemii jego rodzina jest rozbita. Jego dwaj nastoletni synowie nie chcą dołączyć do niego na farmę w australijskim interiorze. Wolą żyć w Sydney, choć liczba zachorowań na koronawirusa jest tam wysoka. Co jest tego powodem? Mają tam szeroki wybór jedzenia na dowóz.

Zdjęcia - Russell Crowe (2)

 • film.interia.pl
  "Mumia": Początek nowej serii
 • film.interia.pl
  Paul Bettany: Od punkowca do gwiazdora kina akcji

Filmy - Russell Crowe (3)

 • Mark Wahlberg na tropie niewiernej żony

  W filmie "Władza" były policjant Billy Taggart dostaje nietypowe zlecenie od burmistrza Nowego Jorku: ma śledzić żonę polityka, która wdała się w romans - i dostarczyć dowodów na jej niewierność. Billy nie wie jeszcze, że właśnie wplątał się w niebezpieczną intrygę... Odtwórca roli Billy'ego, Mark Wahlberg, opowiada, co urzekło go w scenariuszu "Władzy", i jakie motywy kierują jego bohaterem.
 • "Władza"

  Były policjant Billy Taggart (Mark Wahlberg) otrzymuje zlecenie od samego burmistrza, Nicholasa Hostetlera (Russell Crowe). Zadanie wydaje się być typową pracą prywatnego detektywa - polega na śledzeniu żony zleceniodawcy (Catherine Zeta-Jones) i zdobyciu dowodów jej niewierności. Wkrótce jednak Billy zdaje sobie sprawę, że wplątał się w znacznie większy i o wiele bardziej niebezpieczny skandal...
 • "Nędznicy" - kulisy powstawania filmu

  Tom Hooper przenosi na ekran słynny musical oparty na klasycznej powieści Victora Hugo. O pracy nad filmem "Nędznicy" opowiadają jego gwiazdy - Anne Hathaway, Russell Crowe, Hugh Jackman, Amanda Seyfried i inni.