Russell Crowe

Synonimy:
Crowe Russell,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Russell Crowe (140)

 • Russell Crowe: Wspólna impreza z Edem Sheeranem

  Russell Crowe: Wspólna impreza z Edem Sheeranem

  W najnowszym wywiadzie Russell Crowe przyznał się, że pewien wieczór spędzony w towarzystwie Eda Sheerana, z którym się przyjaźni, zakończył się imprezą godną królów rock'n'rolla. Panowie wypili sporo alkoholu, a za kieliszek służyła im statuetka Grammy należąca do Johnny'ego Casha
 • Synowie Russella Crowe'a nie chcą spędzać z nim czasu

  Synowie Russella Crowe'a nie chcą spędzać z nim czasu

  Russell Crowe poskarżył się, że w dobie pandemii jego rodzina jest rozbita. Jego dwaj nastoletni synowie nie chcą dołączyć do niego na farmę w australijskim interiorze. Wolą żyć w Sydney, choć liczba zachorowań na koronawirusa jest tam wysoka. Co jest tego powodem? Mają tam szeroki wybór jedzenia na dowóz.
 • Nieobliczalny: Sezon kinowy rozpocznie Russell Crowe!

  Nieobliczalny: Sezon kinowy rozpocznie Russell Crowe!

  Russell Crowe, zdobywca Oscara za rolę w słynnym „Gladiatorze”, tym razem wcieli się człowieka, którego nie chcielibyście spotkać na ulicy. Premiera "Nieobliczalnego" w polskich kinach już 3 lipca.
 • Twórcy filmu "Unhinged" potwierdzają, że jego premiera ma się odbyć już 1 lipca

  Twórcy filmu "Unhinged" potwierdzają, że jego premiera ma się odbyć już 1 lipca

  Thriller "Unhinged" z Russellem Crowem w roli głównej pozostaje pierwszą dużą hollywoodzką produkcją, która pojawi się w kinach od czasu wybuchu pandemii COVID-19. Decyzję tę potwierdza Mark Gill, prezydent studia filmowego Solstice Studios, które wyprodukowało ten film.
 • Russell Crowe w remake'u "Proroka"

  Russell Crowe w remake'u "Proroka"

  ​Dzień po premierze zwiastuna najnowszego filmu z udziałem Russella Crowe'a zatytułowanego "Unhinged", poznaliśmy kolejne plany popularnego aktora. Zobaczymy go w przygotowywanej przez studio Paramount nowej wersji francuskiego kryminału "Prorok". Film będzie nosił tytuł "American Son".
 • Russell Crowe: To będzie pierwszy film, jaki trafi do kin po pandemii?

  Russell Crowe: To będzie pierwszy film, jaki trafi do kin po pandemii?

  Russell Crowe dalej w formie, jaką prezentował w serialu „Na cały głos” – kpią internauci, odnosząc się do jego sporej nadwagi aktora, która niewiele zmieniła się od czasu występu w zeszłorocznym serialu stacji Showtime. W thrillerze „Unhinged”, którego zwiastun zadebiutował właśnie w internecie, Crowe ponownie zagra czarny charakter.
 • ​Russell Crowe ścigany za niezapłacony podatek

  ​Russell Crowe ścigany za niezapłacony podatek

  Władze Pensylwanii domagają się od Russella Crowe'a zapłacenia podatku dochodowego za to, że zagrał w filmie "Ojcowie i córki", który był kręcony w leżącym na terenie tego stanu Pittsburghu. Tamtejsza skarbówka uznała, że przyznana gwiazdorowi ulga podatkowa mu się nie należała, bo za dużo zarobił.
 • "Gladiator": Russell Crowe nie wiedział, że zginie

  "Gladiator": Russell Crowe nie wiedział, że zginie

  Finał "Gladiatora" Ridleya Scotta to jedno z najbardziej wzruszających zakończeń filmowych. Jak się okazuje, wcielający się w tytułową rolę Russell Crowe w trakcie zdjęć nie wiedział, że jego postać umrze. Pochodzący z Australii gwiazdor opowiedział o tym w wywiadzie dla magazynu "Empire".
 • Russell Crowe: Zły i brzydki

  Russell Crowe: Zły i brzydki

  Media od lat alarmują, że dawny Maksimus z "Gladiatora" nadmiernie się roztył. Ale tym razem "nadprogramowe" kilogramy Russella Crowea pomogły mu w nowym serialu "Na cały głos" przeistoczyć się w szefa telewizji informacyjnej, oskarżonego o molestowanie.
 • Russell Crowe: Zły i brzydki

  Russell Crowe: Zły i brzydki

  ​Media od lat alarmują, że dawny Maksimus z "Gladiatora" nadmiernie się roztył. Ale tym razem "nadprogramowe" kilogramy Russella Crowe'a pomogły mu w serialu "Na cały głos" przeistoczyć się w szefa telewizji informacyjnej, oskarżonego o molestowanie.

Zdjęcia - Russell Crowe (2)

 • film.interia.pl
  "Mumia": Początek nowej serii
 • film.interia.pl
  Paul Bettany: Od punkowca do gwiazdora kina akcji

Filmy - Russell Crowe (5)

 • Russell Crowe: Bogatszy o 2,8 mln dolarów

  Russell Crowe wzbogacił się o 2,8 mln dolarów. „Niezła stawka za 5 godzin pracy”- napisał w mediach społecznościowych. Aktor pieniądze zarobił na aukcji rozwodowej. Pod młotek poszło aż 227 eksponatów. Replika rydwanu z filmu "Gladiator" została sprzedana za 65 tys. dolarów, a żelazny miecz za 70 tys. Za skrzypce, na których aktor grał w filmie "Pan i władca: na krańcu świata", ktoś zapłacił 150 tys. dolarów. Licytacja odbyła się w 7 kwietnia, w dniu urodzin aktora. (Cover Video / x-news)
 • Jakub Kwiatkowski: Zaprosiliśmy "Gladiatora"

  Słynny aktor Russell Crowe został zaproszony na mecz Polaków na Euro 2016 - poinformował rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.
 • Mark Wahlberg na tropie niewiernej żony

  W filmie "Władza" były policjant Billy Taggart dostaje nietypowe zlecenie od burmistrza Nowego Jorku: ma śledzić żonę polityka, która wdała się w romans - i dostarczyć dowodów na jej niewierność. Billy nie wie jeszcze, że właśnie wplątał się w niebezpieczną intrygę... Odtwórca roli Billy'ego, Mark Wahlberg, opowiada, co urzekło go w scenariuszu "Władzy", i jakie motywy kierują jego bohaterem.
 • "Władza"

  Były policjant Billy Taggart (Mark Wahlberg) otrzymuje zlecenie od samego burmistrza, Nicholasa Hostetlera (Russell Crowe). Zadanie wydaje się być typową pracą prywatnego detektywa - polega na śledzeniu żony zleceniodawcy (Catherine Zeta-Jones) i zdobyciu dowodów jej niewierności. Wkrótce jednak Billy zdaje sobie sprawę, że wplątał się w znacznie większy i o wiele bardziej niebezpieczny skandal...