rura

Artykuły - Rura (20)

 • Ulica jak jezioro. Kierowcy uwięzieni w autach

  W Detroit, w amerykańskim stanie Michigan kilku kierowców zostało uwięzionych w swoich autach.
 • Koparka uszkodziła rurę gazową w Biskupcu

  W Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie) usunięto awarię rury gazowej. Rurę uszkodziła pracująca przy wykopie koparka. 50 ewakuowanych mieszkańców okolicznych budynków wróciło już do domów.
 • Warszawiacy bez gazu - robotnicy uszkodzili rurę

  Nawet do środy mogą czekać na gaz niektórzy mieszkańcy warszawskich dzielnic Włochy i Ursus. Robotnicy stawiający sygnalizację świetlną uszkodzili bowiem w okolicy rurę gazową. Usuwanie skutków awarii potrwa, bo teraz gazownicy muszą osobiście pojawiać się w kolejnych mieszkaniach i domach, by ponownie uruchomić przyłącza.
 • Robot tańczący na rurze

  Robot tańczący na rurze

  Rozpoczęły się targi komputerowe CeBIT w Hanowerze - kiedyś największa tego typu impreza świata. Dzisiaj? Dzisiaj, przynajmniej na razie, najważniejszym newsem z targów jest... robot tańczący na rurze.
 • Piaseczno: Pękła rura wodociągowa

  Około dwóch tysięcy mieszkańców podwarszawskiego Piaseczna nie ma od kilku godzin wody. Prawdopodobnie z powodu mrozów pękła rura wodociągowa, która zasila jedno z osiedli.
 • Poznań: Natrafili na rurę sprzed 200 lat

  Poznań: Natrafili na rurę sprzed 200 lat

  Drewnianą rurę sprzed 200 lat wykopali pracownicy poznańskich wodociągów w czasie prac na ulicy Gołębiej. Aquanet przekazał znalezisko konserwatorowi zabytków. Instalacje sprzed wieków okazują się znacznie trwalsze niż te z lat siedemdziesiątych.
 • Po awarii wodociągów Pruszków znów ma wodę

  Wodociągowcy usunęli w środę po południu awarię magistrali wodociągowej w Warszawie. Pęknięta rura spowodowała, że kilkanaście tysięcy mieszkańców Pruszkowa i podwarszawskiego osiedla Reguły przez dwa dni nie miało wody w kranach.
 • Niemiecka rura na krzyżówce wodnej

  Niemiecka rura na krzyżówce wodnej

  Gazociąg Północny wstrzyma rozwój polskich portów. Niemcy stosują metodę faktów dokonanych - alarmuje "Nasz Dziennik", powołując się na własne ustalenia.

Filmy - Rura (4)