Rupert Everett

Synonimy:
Everett Rupert,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Rupert Everett (18)

 • Obiekt westchnień... obojga płci

  Obiekt westchnień... obojga płci

  Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow uważają go za najprzystojniejszego faceta na świecie. Madonna i Julia Roberts - za idealnego kandydata na męża. Rupert Everett, choć jest wysoko cenionym aktorem, pisarzem i piosenkarzem, ustawił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. - Nie bywam z siebie przesadnie zadowolony - mówi.
 • Rupert Everett zagra Oscara Wilde'a

  Rupert Everett zagra Oscara Wilde'a

  Colin Firth, laureat Oscara za film "Jak zostać królem" zagra przyjaciela i powiernika Oscara Wildea w filmie biograficznym o irlandzkim pisarzu "The Happy Prince". Obraz będzie reżyserskim debiutem Ruperta Everetta, który wystąpi w nim także w roli głównej.
 • "Coming out" zniszczył mu karierę

  "Coming out" zniszczył mu karierę

  Brytyjski aktor Rupert Everett ("Mój chłopak się żeni ") wyznał, że ujawnienie homoseksualnej orientacji seksualnej zrujnowało jego karierę w Hollywood.
 • Gyllenhaal i Dancy w "Histerii"

  Gyllenhaal i Dancy w "Histerii"

  Maggie Gyllenhaal i Hugh Dancy dołączyli do Jonathana Pryce`a i Ruperta Everetta w obsadzie komedii romantycznej "Histeria", skupiającej się na wynalezieniu wibratora w wiktoriańskiej Anglii.
 • Rupert Everett: Odwołać olimpiadę!

  Rupert Everett: Odwołać olimpiadę!

  Brytyjski aktor Rupert Everett stwierdził, że jeśli byłoby to w jego mocy, odwołałby planowane na 2012 rok Igrzyska Olimpijskie w Londynie - donosi BBC.
 • Opuścił reality show po jednym dniu

  Opuścił reality show po jednym dniu

  Brytyjski aktor Rupert Everett ("Sen nocy letniej") zrezygnował z udziału w przygotowanej dla gwiazd wersji reality show "The Apprentice" zaledwie po jednym dniu, ponieważ miał dosyć bycia traktowanym jak uczestnik zwykłego Big Brothera.
 • Romantyczny Hitler

  Romantyczny Hitler

  Bruno Ganz, odtwórca roli Adolfa Hitlera w słynnym niemieckim filmie "Upadek", ma szansę na zmianę wizerunku. Szwajcarski aktor wystąpi u boku Ruperta Everetta ("Idealny mąż") i Catherine O'Hary ("Kwaśne pomarańcze") w komedii romantycznej "The Great Farrell".
 • Bond nie będzie gejem!

  Bond nie będzie gejem!

  Rupert Everett ("Idealny mąż", "Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny"), nieukrywający swoich skłonności homoseksualnych brytyjski aktor, wyznał, że gdyby ostatecznie to jemu przypadł zaszczyt wcielenia się w kolejnego 007, zagrałby go "po Bożemu". Zdaniem aktora, próba nadania sylwetce herosa gejowskich akcentów pociągnęłaby za sobą bardzo nieprzyjemne dla jego twórców konsekwencje.
 • Ptasie głosy brytyjskich gwiazd

  Ptasie głosy brytyjskich gwiazd

  Ewan McGregor ("Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów", "Do diabła z miłością"), sir Ben Kingsley ("Gandhi", "Sexy Beast"), Jim Broadbent ("Gangi Nowego Jorku"), Rupert Everett ("Układ prawie idealny"), Hugh Laurie ("Maybe Baby"), John Hurt ("Kapitan Corelli") i Ricky Gervais ("Dog Eat Dog") udzielą swoich głosów bohaterom animowanego filmu "Valiant".
 • Rupert Everett po francusku

  Rupert Everett po francusku

  Rupert Everett ("Sen nocy letniej", "Układ prawie idealny") wystąpi we francuskim filmie "Jet Set 2", kontynuacji wielkiego przeboju kasowego z 2000 roku. Film "Jet Set" był opowieścią o pewnym aktorze komediowym, który usiłuje wejść do wyższych sfer. W nowym projekcie Everett przejmie dużą rolę odgrywaną wcześniej przez Lamberta Wilsona ("Matrix Reaktywacja").

Zdjęcia - Rupert Everett (2)