Rune

Artykuły - Rune (25)

 • Kraków Business Run uruchamia zapisy

  Kraków Business Run uruchamia zapisy

  18 maja punktualnie o godzinie 12 rozpoczną się zapisy do tegorocznej edycji charytatywnego biegu sztafetowego Kraków Business Run. Impreza odbędzie się 3 września i w tym roku pobiegnie już po raz szósty.
 • Kraków Business Run na podium

  Kraków Business Run na podium

  Kraków Business Run wybrany Sportowym Wydarzeniem Roku 2016, w plebiscycie zorganizowanym przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. To bieg charytatywny, który tylko w 2016 r. pomógł zmienić życie 30 osób.
 • Biegiem na start - Kraków Business Run 2016

  Biegiem na start - Kraków Business Run 2016

  W niedzielę 4 września o godzinie 10:30 z Rynku Głównego w Krakowie wystartuje piąty charytatywny bieg biznesowy Kraków Business Run. Dla podopiecznych Fundacji Jaska Meli Poza Horyzonty oraz stowarzyszenia UNICORN, weźmie w nim udział aż 5000 osób, czyli 1000 pięcioosobowych sztafet z ponad 550 firm.
 • Kto biegnie w Gdańsk Business Run? Biznes!

  Kto biegnie w Gdańsk Business Run? Biznes!

  Po raz pierwszy w Gdańsku 4 września na Targu Rybnym o godz. 10:30 wystartuje ponad 60 drużyn złożonych z przedstawicieli gdańskiego środowiska biznesowego. Obecne będą wszystkie branże począwszy od IT, bankowości, inwestycji, aż po branżę kosmetyczną. Co więcej jeden z teamów Gdańsk Business Run pobiegnie w Dolinie Krzemowej!
 • Dla kogo 4 września pobiegnie sztafeta Poland Business Run?

  Dla kogo 4 września pobiegnie sztafeta Poland Business Run?

  Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Fundacja na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Amp Active, AVANTI, Stowarzyszenie Unicorn i Pierwszy Krok - to organizacje charytatywne, które wesprą w tym roku biegacze Poland Business Run. 4 września w siedmiu miastach Polski na starcie staną mieszkańcy: Krakowa, Poznania, Katowic, Łodzi, Warszawy, Wrocławia i Gdańska. Wszystko po to, aby kolejne osoby mogły stanąć na nogi!
 • Poland Business Run, czyli biznes daje i dostaje

  Poland Business Run, czyli biznes daje i dostaje

  Wzrost zaufania do firmy, budowanie relacji z władzami miast, integracja ze społecznością lokalną i zwiększenie zaangażowania pracowników - to tylko niektóre korzyści, jakie daje firmom udział w Poland Business Run. Pozytywny wizerunek największego charytatywnym biegu biznesowego w Polsce i skojarzenia z nim związane przenoszą się też na przedsiębiorstwa, które tworzą inicjatywę.
 • Piąte urodziny Poland Business Run!

  Piąte urodziny Poland Business Run!

  Już po raz piąty drużyny z różnych miast Polski staną na starcie, aby pomóc podopiecznym między innymi Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. 4 września w charytatywnej sztafecie pobiegną mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Łodzi, Wrocławia i po raz pierwszy - Gdańska.
 • Poland Business Run zwycięzcą Top CSR Initiative of The Year

  Poland Business Run zwycięzcą Top CSR Initiative of The Year

  Poland Business Run otrzymał międzynarodową nagrodę w kategorii Top CSR Initiative of the Year podczas gali CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2015. Statuetkę odebrał Jasiek Mela Danusią Bujok - jedną z beneficjentek biegu.
 • Rekordowy Poland Business Run

  Rekordowy Poland Business Run

  14 września prawie 10 000 osób w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie wystartowało w Poland Business Run, by pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Udało się! Co najmniej jedenaście osób dostanie nowe dostosowane do ich potrzeb protezy.
 • Kiedy runie amerykańska giełda?

  Kiedy runie amerykańska giełda?

  Kontrakty na amerykańskie indeksy tracą w poniedziałek. Słabsze nastroje na rynku to efekt wydarzeń na Ukrainie oraz konfliktu na Bliskim Wschodzie.