rude

Artykuły - Rude (54)

 • Kinga Preis: Mała, korpulentna, ruda

  Kinga Preis: Mała, korpulentna, ruda

  "Mała, korpulentna, ruda". Tak miał wyrazić się o niej Krzysztof Piesiewicz, współscenarzysta filmów Krzysztofa Kieślowskiego, kiedy pisał dla niej rolę w "Ciszy" Michała Rosy. "Jak do roli mam się zapuścić, robię to z przyjemnością, kiedy muszę schudnąć - chudnę, choć z bólem" - szczerze przyznaje Kinga Pres. Popularna aktorka obchodzi dziś 40. urodziny.
 • Rude są lepsze w łóżku

  Rude są lepsze w łóżku

  Z najnowszych badań wynika, że to, jaki kolor włosów ma kobieta, którą chcesz zwabić do łóżka, jednak ma znaczenie.
 • Biegiem w Rudzie Śląskiej uczczą beatyfikację Jana Pawła II

  Do 1 maja biegacze z Rudy Śląskiej prawie 6 tys. razy okrążą Plac Jana Pawła II w centrum miasta. Rozpoczęli we wtorek. Pokonując 1498 km, czyli odległość dzielącą Rudę Śląską od Watykanu, chcą uczcić beatyfikację polskiego papieża.
 • Rudy Gay poza grą na 4 tygodnie

  Skrzydłowy Memphis Grizzlies Rudy Gay przeszedł badanie rezonansem magnetycznym na swoim lewym ramieniu, które wykazało częściowe wypadnięcie barku. Gay rozpocznie rehabilitację w ciągu tygodnia i będzie trwała przez 3 kolejne.
 • Niejasna przyszłość Zgody Ruda Śląska

  Zgoda Ruda Śląska, po wycofaniu się we wtorek z rywalizacji w ekstraklasie piłkarek ręcznych, będzie mogła w kolejnym sezonie wystartować w rozgrywkach drugiej ligi. Jak zaznaczył dyrektor klubu Andrzej Szulc, będzie to jednak uzależnione od finansów.
 • PiS: Konwencja w Rudzie Śląskiej ma charakter powiatowy

  Poniedziałkowa konwencja wyborcza PiS w Rudzie Śląskiej, w której ma wziąć udział wykluczona z tej partii posłanka Joanna Kluzik-Rostkowska, "ma charakter powiatowy i dotyczy jedynie kampanii wyborczej w tym mieście" - oświadczył rzecznik śląskiego PiS Piotr Pietrasz.
 • Wielki magnes w rudzie żelaza

  Wielki magnes w rudzie żelaza

  Monster Magnet "Mastermind", Mystic Production
 • Rudy Fernandez odejdzie z NBA do Barcelony?

  Rudy Fernandez odejdzie z NBA do Barcelony?

  Według doniesień hiszpańskich portali obecny, jeszcze skrzydłowy Portland Trail Blazers Rudy Fernandez jest o krok od przenosin do najlepszej drużyny Starego Kontynentu Barcelony.
 • "Rudo i Cursi": Twojego brata też

  "Rudo i Cursi": Twojego brata też

  W żywiołowym stylu powracają w ojczyste rejony dwaj meksykańscy aktorzy: Gael Garcia Bernal i Diego Luna, wcielając się w komedii "Rudo i Cursi" w rywalizujących ze sobą na piłkarskim boisku braci.
 • Rihanna święci triumfy

  Rihanna święci triumfy

  Singel "Rude Boy" Rihanny już od czterech tygodni okupuje szczyt amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych singli.

Filmy - Rude (2)

 • Ruda Śląska: Groźny wybuch

  Ugaszono pożar zbiorników z gazem, do którego doszło we wtorek rano w Rudzie Śląskiej u. Wypełnione propanem-butanem zbiorniki stanęły w płomieniach, gdy przewrócił się na nie 40-tonowy dźwig. Doszło do eksplozji. Nikt nie został poszkodowany.Autorem filmu jest Michał Fogt
 • Był Rudy, jest Twardy

  Dziś poczciwe T-34 można spotkać jedynie w muzeum. Ich miejsce zajęły m.in. Twarde. Zobaczcie je w akcji.