Ruch Palikota

Artykuły - Ruch Palikota (335)

Filmy - Ruch Palikota (9)

 • Działaczka Ruchu Palikota hitem internetu!

  To wideo podbija sieć! "Przeszłam na wegetarializm", "katechety były w kościołach", "dietyka to jest powiedzmy ze zdrowiem" - to tylko niektóre z cytatów (zachowana oryginalna wymowa) z wywiadu z Natalią Rodziewicz, kandydatką do rady miasta Elbląga z komitetu wyborczego Ruchu Palikota. Główna zainteresowana chce zarazić elblążan metafizyką, zdrowym odżywianiem i "samoistnym uzdrawianiem". Przekonuje was jej program wyborczy?
 • Janik: Teatralna kłótnia na lewicy

  W piątek widzieliśmy, jak Kwaśniewski przejął panowanie nad Ruchem Palikota. Palikot błądził po pustyni. Kwaśniewski postanowił go z niej wyprowadzić. To jeden z pomysłów na wyjście lewicy z niszy sondażowej na poziomie 15 procent - tłumaczy Krzysztof Janik w Kontrwywiadzie RMF FM. - Dziś sytuacja na lewicy jest jak z Sienkiewicza. Przeciwnicy lżą się przed bitwą, a potem staną do walki albo... pójdą na grzańca - dodaje.
 • Miller: Kwaśniewski zniżył się do poziomu Palikota

  Aleksander Kwaśniewski postanowił zapisać się do nowego PiS, czyli formacji Palikot i Siwiec. Jestem zażenowany. SLD nie może zniżyć się do poziomu polityki uprawianej przez Palikota. Kwaśniewski niestety się zniżył - mówi w Przesłuchaniu w RMF FM Leszek Miller. - Będzie debiut Kalisza w roli wyrzucanego z SLD. Członek SLD nie może brać udziału w tworzeniu konkurencyjnej partii. Jeśli Kalisz potwierdzi słowa Kwaśniewskiego, że będzie łącznikiem Europy Plus, zostanie usunięty - zapowiada.
 • Schetyna: Samobójczy gol Palikota. Nie damy mu szóstego wicemarszałka

  To początek nowego czasu w Sejmie. Nowicka, jako wicemarszałek bez klubu, będzie przyczyną problemów, a szóstego wicemarszałka, dla Ruchu Palikota, nie będzie - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Grzegorz Schetyna.