Skandale to w świecie motoryzacji nic nowego, ale rzadko kiedy dotyczą one przestępstw kryminalnych.

Nadchodzi koniec golfa!

Mało kto chyba wie, że zaprezentowany w 1974 roku volkswagen golf pierwszej generacji wciąż jest w produkcji!
  • Dakar 2009: etap piąty

Dakar 2009: etap piąty

Motocyklista Orlen Teamu Jacek Czachor na trasie piątego etapu 30. Rajdu Dakar z Neuquen do San Rafael o długości 763 km w tym 506 km odcinka specjalnego, zajął 22. miejsce i spadł w klasyfikacji generalnej na 15. miejsce. Dobrze pojechał Jakub Przygoński, który na etapie był 13. i w klasyfikacji generalnej awansował na 14. pozycję. Etap wygrał Amerykanin Jonah Street. Liderem w klasyfikacji generalnej pozostał Hiszpan M
  • Z RPA do Polski

Z RPA do Polski

Polska kupi 40 pojazdów przeciwminowych klasy MRAP.
  • Samochody i małpy

Samochody i małpy

Nasi reporterzy szukają dla Was motoryzacyjnych ciekawostek nie tylko w Polsce. Tym razem trafiliśmy do RPA. Zapraszamy do foto galerii z tego dalekiego kraju. Zdjęcia zrobiliśmy, nim nasz samochód został zaatakowany przez... małpy. Jedna z nich ukradła nam torbę ze sprzętem fotograficznym. Jako że aparat i obiektywy okazały się niejadalne udało się je - pod długim pościgu - odzyskać...
  • Dakar: klasyfikacja po 4. etapie

Dakar: klasyfikacja po 4. etapie

Na 142. kilometrze czwartego etapu Rajdu Dakar z El Rachidii do Warzazatu w Maroku zginął 29-letni motocyklista Emer Symons. Pochodzący z RPA zawodnik debiutował w tej imprezie.