rozwód

Artykuły - Rozwód (432)

Filmy - Rozwód (18)

 • Rozwody w Polsce. Dlaczego jest ich coraz więcej?

  Według ostatnich danych w Polsce coraz więcej ludzi się rozwodzi. W miastach rozstaje się co druga para, a na wsi co czwarta. Dlaczego tak jest? O tym niepokojącym zjawisku w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały: autorka książki „Rozwód po polsku. Strach i nadzieje” Iza Komendołowicz oraz adwokat Eliza Kuna. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co zrobić z mieszkaniem i kredytem, gdy rozstajemy się z partnerem czy współmałżonkiem

  Bierzemy często kredyty hipoteczne będąc w związku małżeńskim. Gdy dochodzi do rozwodu, gdy pary się rozpadają, można podzielić majątek. Jednak oboje małżonkowie są nadal wpisani do umowy kredytowej. To też jest ryzykowne.
 • Miłość aż po grób? "Rozwody kościelne" gwiazd

  Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do… następnego małżeństwa. Rozwody, często są bardzo nieprzyjemne, nie są już dzisiaj niczym zaskakującym. I chociaż „co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela", to coraz więcej osób decyduje się na unieważnienie ślubu kościelnego. Wśród takich osób są również polskie gwiazdy. Komu udało się uzyskać unieważnienie ślubu kościelnego, a kto według plotek tylko próbował?
 • Były napastnik reprezentacji Czech rozwodzi się z byłą modelką. Wideo

  Jan Koller niechętnie mówi o swoim rozwodzie, ale zdradził, że jego małżeństwo nie potrwa już długo. Były piłkarz był żonaty z piękną modelką Playboya.