rozszerzanie

Artykuły - Rozszerzanie (17)

 • Abpol Company Polska rozszerza współpracę z Eurocashem

  Abpol Company Polska, spółka zajmująca się dystrybucją produktów FMCG, notowana na rynku NewConnect od kwietnia ub. roku, rozszerzyła współpracę z Eurocashem i jej prezerwatywy marki własnej You&Me trafią do dystrybucji we wszystkich halach Cash&Carry prowadzonych przez tą firmę. Jest to niezwykle istotny krok dla rozwoju poziomu sprzedaży tych produktów.
 • Uboat-Line rozszerza ofertę

  Uboat-Line działający w obszarze usług logistycznych podpisał umowę dzięki której wprowadzi do swojej oferty połączenia oferowane przez TT-Line, lidera rynku przewozów promowych między Niemcami a Szwecją. Podpisanie umowy to efekt obecności Uboat-Line na kluczowych targach w Monachium.
 • Rosnieft i ExxonMobil rozszerzają współpracę

  Rosnieft i ExxonMobil rozszerzają współpracę

  Rosnieft, największy koncern naftowy w Rosji, i amerykański gigant ExxonMobil podpisały w środę porozumienie rozszerzające ich współpracę strategiczną. M.in. Rosnieft zyska możliwość 25-procentowego udziału w projekcie ExxonMobil na Alasce - Point Thomson.
 • Libet rozszerza ofertę

  Libet S.A., wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej oraz lider w segmencie kostki brukowej premium, uruchomił nowe linie do produkcji wyrobów premium na indywidualne zamówienia.
 • NBP rozszerza listę zabezpieczeń

  NBP rozszerza listę zabezpieczeń

  Narodowy Bank Polski rozszerzył listę zabezpieczeń dotyczących udzielanych bankom kredytów lombardowych o dłużne papiery wartościowe nominowane w walutach obcych. W pierwszej fazie NBP akceptować będzie jako zabezpieczenia kredytu papiery rządowe RP nominowane w euro - poinformowało PAP biuro prasowe NBP.
 • rozszerzanie Grupy Kapitałowej przez spółkę zależną PBG DOM sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 42/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd PBG S.A., informuje o powzięciu informacji od spółki zależnej PBG DOM Sp. z o.o. o następujących działaniach zmierzających do rozszerzenia Grupy Kapitałowej PBG DOM: 1) o zawiązaniu przez PBG DOM Sp. z o.o. w dniu 5 czerwca 2009 roku spółki PBG DOM Management Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie k/ Poznania. Kapitał zakładowy zawiązanej Spółki wynosi 5.000 zł i dzieli się na sto udzi
 • MultiFax rozszerza sieć partnerów

  MultiFax to faks dostępny przez e-mail. Instytut Rozwoju Technologii Informatycznych z Bydgoszczy pozyskał już
 • Inter Cars rozszerza działalność

  Spółka zrealizuje zakładane przez analityków na ten rok wyniki finansowe. Niewykluczone, że w 2005 r. poprawi je. Mają w tym pomóc nowe projekty, nad którymi pracuje.
 • Millennium TFI rozszerza działalność

  Informujemy, że w dniu 09 listopada 2004 roku, Millennium TFI otrzymało zgodę Komisji Papierów Wartościowych i Giełd na rozszerzenie przedmiotu działalności Towarzystwa o zarządzanie cudzym pakietem papierów wartościowych na zlecenie.
 • Volkswagen Leasing Polska rozszerza akcję

  Volkswagen Leasing Polska rozszerza akcje leasingową o nowe kategorie pojazdów, dotychczas wspierał sprzedaż samochodów marki SEAT, ŠKODA.

Filmy - Rozszerzanie (2)

 • To początek końca UE? Jest coraz mniej atrakcyjna!

  Unia Europejska rozważa przyjęcie w swoje szeregi kolejnego państwa. Do tej pory czarnym koniem była Islandia - niestety, długie negocjacje w sprawie jej członkostwa zakończyły się fiaskiem. Okazuje się, że doświadczone kryzysem kraje europejskie coraz mniej chętnie chcą dzielić się pieniędzmi z pozostałymi członkami Unii. Nie wierzą też w zbawienną moc euro. Co zatem będzie dalej z osłabioną Wspólnotą?
 • Tak będzie zmieniać się Unia Europejska

  Jeszcze niedawno liczni sceptycy wróżyli Unii Europejskiej rychły koniec. Tymczasem wspólna europejska rodzina nie tylko nie rozpada się, ale wkrótce znów się powiększy! 1 lipca dołączy do niej 28. państwo członkowskie, czyli Chorwacja. A w kolejce czekają już następni chętni: Turcja, Macedonia, Czarnogóra, Serbia i Islandia. O członkostwie w UE marzy również nieuznawane przez dużą część świata Kosowo - i wcale nie jest bez szans...