rozstanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Rozstanie (Film (2011)[Jodaeiye Nader az Simin] Reż.Asghar Farhadi) , Rozstanie (tytuł filmu Asghara Farhariego)

Artykuły - Rozstanie (373)

 • Ilu będziesz mieć mężów? Tylu, co twoja matka

  Ilu będziesz mieć mężów? Tylu, co twoja matka

  Zastanawiasz się, dlaczego wciąż jesteś singielką? Czemu twoje kolejne związki rozpadają się, choć tak wiele sobie po nich obiecywałaś. Jeśli wierzyć najnowszym badaniom, ma to wiele wspólnego z twoją matką i jej związkami.
 • Seks z byłym jest dobry dla naszej psychiki

  Seks z byłym jest dobry dla naszej psychiki

  Rozstanie z ukochanym (lub ukochaną) jest dla większości osób emocjonalnie dewastujące. Pójście do łózka „na pożegnanie” wydaje się więc czymś, co narazi nas na dodatkowe cierpienie i wydłuży bolesny proces rozpadu. Tymczasem naukowcy z Wayne State University przekonują, że tzw. „ostatni raz” to bardzo dobry pomysł.
 • Zaskakujące rozstanie Adidasa po latach związku z lekkoatletyczną centralą

  Zaskakujące rozstanie Adidasa po latach związku z lekkoatletyczną centralą

  Adidas, największy i najstarszy sponsor IAAF (Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych - międzynarodowa organizacja zrzeszająca narodowe związki lekkoatletyczne) zdecydował o rozwiązaniu kontraktu sponsorskiego z centralą tego sportu na cztery lata przed końcem 11-letniej umowy. Powodem są liczne afery dopingowe i kryminalna związane z lekkoatletyką.
 • Rita Ora i Calvin Harris już nie są razem. Oficjalne potwierdzenie

  Rita Ora i Calvin Harris już nie są razem. Oficjalne potwierdzenie

  Popularny DJ i producent Calvin Harris oficjalnie potwierdził, że nie spotyka się już z wokalistką Ritą Orą.
 • Keyshia Cole potwierdza rozstanie z mężem

  Keyshia Cole potwierdza rozstanie z mężem

  Amerykańska wokalistka r&b Keyshia Cole potwierdziła, że po niespełna trzech latach rozpadło się jej małżeństwo z koszykarzem Danielem "Boobie" Gibsonem.
 • Jak (nie) rozstać się z bankiem

  Jak (nie) rozstać się z bankiem

  Otwarcie konta bankowego jest coraz łatwiejsze. Jego zamknięcie, nierzadko jednak jest już drogą przez mękę. Bankom nie zależy bowiem na tym, aby ich klienci mogli szybko i bezproblemowo przejść do konkurencji. Expander podpowiada na co uważać, aby rozstanie z kontem bankowym nie przysporzyło nam niepotrzebnych kłopotów.
 • Bryan Ferry rozstał się z żoną

  Bryan Ferry rozstał się z żoną

  Po niespełna dwóch latach małżeństwa zakończył się związek Bryana Ferry'ego (67 l.) i młodszej o 37 lat Amandy Sheppard.

Filmy - Rozstanie (8)

 • Gigi Hadid i Zayn Malik rozstali się.

  Były członek One Direction i top modelka postanowili zakończyć swój związek po dwóch latach.
 • Za żadne skarby nie chce rozstawać się z właścicielem

  Ten psiak za żadne skarby nie chce rozstawać się ze swoim właścicielem! Zadecydował, że najlepszym sposobem na zatrzymanie pana będzie kurczowe trzymanie się nogawki. Czy się uda? (STORYFUL/x-news)
 • Rozstanie Beaty Tadli?

  Jej rozstanie z Jarosławem Kretek wzbudziło spore emocje w show-biznesie. Kolorowe magazyny są zdania, że to już definitywny koniec miłości celebrytów, a jedyną rzeczą która ich obecnie łączy jest praca w jednej stacji telewizyjnej.
 • To najlepsza terapia po rozstaniu z ukochanym!

  Zamiast płakać po zerwaniu, oddaj pamiątki, które przypominają ci o ukochanej osobie, do Muzeum Zerwanych Związków! Ta wędrująca ekspozycja od kilku lat robi furorę na całym świecie. Składają się na nią eksponaty przekazywane przez posiadaczy złamanych serc. Nadpalona suknia ślubna, maskotki, wspólnie kupowane gadżety świadczące o pasjach łączących zakochanych... Chyba w żadnym innym muzeum sztuka nie jest tak wiernym odzwierciedleniem życia!